Kobieta poszła do salonu kosmetycznego, niechcący ją skaleczyli. Kilka dni później lekarze chcieli obciąć jej rękę

Kobieta poszła do salonu kosmetycznego, niechcący ją skaleczyli. Kilka dni później lekarze chcieli obciąć jej rękę Źródło: archiwum prywatne

Kobieta udała się do salonu kosmetycznego, gdzie zupełnym przypadkiem skaleczyła się w palec. Po kilku dniach, gdy skonsultowała się z lekarzem, ten chciał amputować się rękę. Nieprawdopodobna historia przyprawia o gęsią skórkę.

Pewna kobieta na własnej skórze przekonała się, że nawet w niepozornym miejscu grozić może nam poważne niebezpieczeństwo. Kosmetyczka, którą akurat odwiedzała, przypadkiem ją skaleczyła w palec. Rana nie była jednak groźna, dlatego ta nie zwracała na nią większej uwagi. Dopiero jakiś czas później porażająca prawda wyszła na jaw, a jej groziło obcięcie ręki. 

Poszła do salonu kosmetycznego, gdzie niechcący ją skaleczyli. Kilka dni później kobieta usłyszała, że może stracić rękę 

Opisywana przez Newsner historia Jayne Sharp z Tennessee w USA mrozi krew w żyłach. Kobieta udała się na manicure do zaufanej kosmetyczki. Ta przypadkiem skaleczyła ją w palec, jednak Jayne zupełnie nie zwróciła na to uwagi czując, że było to niegroźne ukłucie. 

- Kiedy tam byłam, poczułam ukłucie w kciuk. Jednak zareagowałam jedynie niezbyt głośnym „auć” i wróciłam do przeglądania internetu w telefonie - relacjonowała w rozmowie z mediami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po zabiegu, jak gdyby nigdy nic, wróciła do domu. Po kilku dniach zaczęła odczuwać dziwny ból w palcu, który uprzednio został skaleczony. Później do tego wszystkiego doszło podejrzane pulsowanie oraz opuchlizna. Widząc, że sytuacja jest coraz gorsza, Jayne w końcu postanowiła udać się po poradę do specjalisty. Lekarz zlecił kilka badań, które wykazały, że do jej organizmu dostała się mięsożerna bakteria. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niedawno małżeństwo odwiedził prezydent. W końcu nie wytrzymali, zdradzili porażające kulisy

2. Jak zachować się podczas burzy? Garść wskazówek, które mogą ocalić nam życie

Kobieta szybko trafiła na ostry dyżur. Niestety, konieczne było przeprowadzenie kilku operacji, a jak twierdził sam lekarz, w efekcie zakażenia Sharp mogła stracić nie tylko palec, ale i całą rękę. Na szczęście diagnoza została postawiona na tyle wcześnie, że leczenie przebiegło pomyślnie, a Jayne pozostało już tylko wracać do pełni sił. Przestrzega jednak inne panie, by były ostrożniejsze podczas wizyt w salonach kosmetycznych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Słynna siostra Anastazja podała najlepszy przepis na ogórki kiszone. Nie uwierzysz, jaką ma dla wszystkich radę
  2. Milik został ojcem. Wielkie szczęście znanego żużlowca, na świat przyszedł jego synek
  3. Stefano Terazzino nie mógł dłużej milczeć. Nikt nie spodziewał się, że jest aż tak źle, jest w krytycznej sytuacji
  4. Mężczyzna poddał się depilacji nosa woskiem. Reakcja przechodzi wszelkie pojęcie, wszystko się nagrało
  5. Turystki chciały zrobić sobie zwykłe zdjęcie. Przypadkiem uchwyciły szczegół, dzięki któremu schwytano przestępcę
  6. Zapłacił w sklepie stuzłotówką, po czym wyszedł. Kasjerka zaniemówiła, gdy odkryła prawdę o banknocie

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News