Kobieta opowiedziała o śmierci klinicznej
Freepik wavebreakmedia_micro
Irmina Jach - 13 Listopada 2020

Kobieta przeżyła śmierć kliniczną. Ze szczegółami zdradziła, co widziała po drugiej stronie

Kobieta, która przeżyła śmierć kliniczną, opowiedziała swoją historię. Stan ten niezmiennie fascynuje zarówno lekarzy, jak i osoby zafascynowane tematyką życia pozagrobowego. Gdy zanikają bicie serca, krążenie i akcja oddechowa, w ludzkim mózgu rozpoczynają się niesamowite procesy. Pacjenci, którzy przeżyli ten stan, często opowiadają historie o tym, co zobaczyli "po drugiej stronie".

Kobieta, która przeżyła śmierć kliniczną, postanowiła opowiedzieć swoją historię. Moment, w którym znalazła się na granicy życia i śmierci, wbrew temu, co się wydaje, nie wiązał się dla niej ze stanem nieświadomości. Zobaczyła rzeczy, które na zawsze odmieniły jej życie.

Niebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiNiebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiCzytaj dalej

Kobieta, podczas śmierci klinicznej, zobaczyła "drugą stronę"

Śmierć kliniczna różni się od śmierci biologicznej tym, że pomimo ustania procesów życiowych, u pacjenta występuje nieprzerwana aktywność mózgu. Przywrócenie akcji serca poprzez reanimację możliwe jest przez zaledwie cztery minuty. Okazuje się jednak, że tyle wystarczy, by osoby, które znalazły się w tym stanie, przeżyły niesamowite objawienie.

- Patrzyłam na ogromny kalejdoskop. widziałam kolory błękitu, różu i żółci. Wszystkie się kręciły, a potem rozległ się duży trzask. Potem wszystko zrobiło się czarne - twierdzi Carolyn.

- Nagle, w oddali, pojawiło się jasne, miękkie światło. Widziałam postać w świetle, ale na początku było zbyt daleko, by ją dostrzec. Naprzeciwko mnie stała moja matka, ojciec i brat. Moi rodzice wyglądali na trzydzieści lat, a mój brat na szesnaście - kontynuuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Zmarli rodzice i brat nie byli jedynymi postaciami, które - według swojej relacji - ujrzała Carolyn. Kobieta jest przekonana, że spotkało ją coś znacznie bardziej znamiennego - uważa, że dzięki śmierci klinicznej mogła zobaczyć samego Boga. Co więcej, wdała się w nim z dialog.

- Postać na zapleczu zaczęła się zbliżać. Kiedy to zrobiło, zdałem sobie sprawę, że to Bóg. Powiedział mi, że nie jestem gotowa na powrót do domu. Potem obudziłem się z moją żywą rodziną dookoła mnie - dodaje kobieta.

Carolyn nie ma wątpliwości, że to, co przeżyła, leżąc na szpitalnym łóżku, nie było wyłącznie omamem czy halucynacją. Jest przekonana, że stan, którego doświadczyła, pozwolił jej zobaczyć, co czeka ją i każdego z nas po odejściu z tego świata. Był dla niej także dowodem na to, że istoty nadprzyrodzone istnieją.

- Zdecydowanie istnieje wyższa siła - stwierdza Carolyn.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Nowe obostrzenia. Zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych? Najnowsze wiadomości

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Pytanie, czy życie po śmierci faktycznie istnieje, spędza sen z powiek lekarzy, filozofów i religioznawców od zarania dziejów. Naukowcy są przekonani, że po śmierci wzmaga się aktywność przeszło tysiąca genów. Taki stan może utrzymywać się nawet przez cztery dni. To jednak nie jest definicja, która byłaby satysfakcjonująca dla osób, które wierzą w istnienie biblijnego nieba.

Neurobiolodzy z University of Michigan odkryli z kolei, że podczas ostatnich chwil życia aktywność mózgu znacząco wzrasta, co skutkuje bardzo żywymi halucynacjami, będącymi dla osób, które przeżyły śmierć kliniczną, niezwykłym doświadczeniem. Wierzycie, że istnieje życie pozagrobowe?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polsat: Minister Zdrowia chce zaszczepić dziesiątki milionów Polaków. W internecie zawrzało
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Dodaj do syropu z cebuli 1 składnik. Wzmocnisz jego działanie i pozbędziesz się uciążliwej dolegliwości
  7. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News