Żalił się, że nie może zaciągnąć żony do łóżka. Ona jednak ma powód, z którym nie uda mu się wygrać

Żalił się, że nie może zaciągnąć żony do łóżka. Ona jednak ma powód, z którym nie uda mu się wygrać Źródło: Instagram/tanner.tolbert

Kobieta nie dała się mężowi zaciągnąć do łózka. Miała powód, żeby tego nie robić. I to poważny powód! Jej mąż nie mógł jednak zrozumieć co się stało, że ich współżycie zupełnie zanikło.

Kobieta i mężczyzna będący po ślubie i spędzający czas w łóżku? To wydaje się naturalne. Kochająca się para często nie może rąk od siebie oderwać. Intymność i budowanie głębszych relacji jest w tym wypadku naturalne. Chyba, że coś między nimi nie gra.

Po ślubie pewien mężczyzna nie mógł nakłonić swojej żony do kontaktów w sypialni. Kobieta miała jednak poważny powód, żeby tego nie robić. Jednak mąż nie potrafił tego zrozumieć i uszanować. 

Kobieta rodzi, a mężczyzna marudzi 

Para poznała się w programie telewizyjnym "Bachelor in Paradise". W 2015 roku wzięli ślub. Życie układało się pięknie. Miłość kwitła, zamieszkali w pięknym domu, liczba obserwujących na Instagramie rosła i zaczęli myśleć o założeniu rodziny. Udało się: młoda kobieta zaszła w ciążę. 

Parze urodziła się piękna córeczka. Mężczyzna miesiąc po porodzie swojej żony podzielił się z fanami swoimi problemami. Mianowicie żona nie chciała uprawiać z nim seksu. Pomyśleć można, że nie miał zielonego pojęcia o tym, że kobieta ledwie miesiąc od urodzenia nie powinna współżyć. Niestety jego słowa temu przeczą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Teraz jest u nas tak, że ja chcę więcej seksu, a Jade nie chce go praktycznie wcale. Wszystko zaczęło się psuć. Mamy teraz dwójkę dzieci i jest naprawdę ciężko. Mam wrażenie, że Jade nie ma już takiej przyjemności z seksu i to wygląda tak, jakbym ją o to błagał. Nie chcę o to prosić, bo przecież nie ma nic fajnego w seksie z litości - przyznał w wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
2. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok

Na dzień dzisiejszy para ma dwoje dzieci. Nie wiadomo czy pojawi się kolejne. Tanner Tolbert już nie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi problemami w sypialni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Jurek Owsiak w żałobie. Nie żyje bardzo bliska mu osoba. Opublikował rozdzierający serce wpis
  3. Tomek adoptował psa, później zapadł w śpiączkę. Niebywała reakcja, gdy przyprowadzili zwierzaka do jego łóżka
  4. Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najgorszymi mężami. Unikaj ich jak ognia, jeżeli nie chcesz cierpieć
  5. Wiadomo, jak umierała Kristina z Gorzowa. Nowe fakty o jej mordercy przerażają

źródło: popularne

Następny artykuł