Każdego ranka kobieta krzyczy w stronę lasu. Wtedy przychodzi do niej nieprawdopodobny gość

Każdego ranka kobieta krzyczy w stronę lasu. Wtedy przychodzi do niej nieprawdopodobny gość Źródło: youtube deermommy2

Kobieta mieszkająca nieopodal lasu posiada niezwykle ciekawy poranny rytuał. To, co robi, może powodować śmiech, ale efekt z pewnością niejednego rozczuli.

Kobieta mieszkająca w Stanach Zjednoczonych codziennie jest odwiedzana przez niezwykłego gościa. Mają swoją małą tajemnicę, a ich więź jest wyjątkowa chyba w skali światowej.

Kobieta woła w stronę lasu

Kobieta spokojnie, bez stresu wychodzi przed swój dom i zaczyna krzyczeć w stronę pobliskich drzew. Chociaż krzyk nie jest tutaj najlepszym słowem, bo bardziej można to określić jako nawoływanie. Nie uwierzycie, kto po krótkiej chwili pojawia się na horyzoncie! W stronę uśmiechniętej kobiety codziennie przybiega mały jelonek. Kobieta zachowuje się w stosunku do niego, jakby właśnie przybiegł do niej pies, którego wypuściła na świeże powietrze, ale nadszedł czas, żeby wrócił do domu. Możliwe, że zwierzę uważa się właśnie za pupila tego domu i czuje się jak u siebie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdyby nie film, to nikt by nie uwierzył

Kobieta została nagrana przez swoją koleżankę, która była z nią akurat jednego z poranków. Mały jeleń posłusznie poszedł za nimi do domu i stanął grzecznie, prawdopodobnie w oczekiwaniu na swój ulubiony moment w spotkaniu. Kobieta wcześniej napełniła butelkę mlekiem w proszku i dodała tam wody, tworząc miksturę dla swojego gościa. Jelonek, gdy tylko dostaje taką możliwość, łapczywie zabiera się do jedzenia przysmaku, a widok jest niesamowicie rozczulający. Ssie smoczek z ogromną zachłannością, jakby martwił się, że zawartość butelki zaraz wyparuje.

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Porażające słowa o. Rydzyka o sytuacji związanej z wirusem. Posumował krótko

Nie taka dzika natura

Symbioza, jaka zachodzi między tą dwójką jest naprawdę do pozazdroszczenia, chociaż wielu ludzi zajmujących się dziką przyrodą, może się zdziwić. Kobieta czerpie plusy z mieszkania przy lesie w postaci, nie tylko bliskości drzew oraz spokoju, jaki ma dzięki oddaleniu od sąsiadów, ale także za sprawą odwiedzin tego słodkiego, dzikiego sąsiada. Choć może nie jest to do końca bezpieczne i mamy nadzieję, że mama małego jelonka nie ma nic przeciwko temu, ale można powiedzieć, że tych dwoje tworzy jedyną w swoim rodzaju rodzinę zastępczą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę
  2. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Źródło: webiusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News