Nie żyje Polka, która przebywała w Chinach pogrążonych w epidemii. Rozpaczliwy apel jej rodziny

Nie żyje Polka, która przebywała w Chinach pogrążonych w epidemii. Rozpaczliwy apel jej rodziny Źródło: .

Kobieta zginęła na terytorium Chin. Jej matka apeluje do internautów o pomoc. Sytuacja jest wyjątkowa.

Kobieta zmarła na terenie Chin. Wrocławianka wyjechała do Azji uczyć języka angielskiego. Niedawno jej matka dowiedziała się o śmierci córki.

Zmarła kobieta była absolwentką w Uniwersytetu Wrocławskiego. Rok temu Irmina wyjechała do Azji, aby uczyć lokalne dzieci angielskiego. Niedawno jej matka odebrała telefon i usłyszała straszną wiadomość - dziewczyna zmarła. Sprowadzenie jej zwłok okazało się niezwykle kosztowne. Zrozpaczeni rodzice zaapelowali do internautów.

Kobieta zorganizowała internetową zbiórkę

Korzystając z portalu Zrzutka.pl, kobieta opisała swoją sytuację. Koszt sprowadzenia ciała jej córki, przerósł jej oczekiwania. Okazało się, że matka Irminy będzie musiała zapłacić 30 tysięcy złotych. Sytuacja jest szczególnie skomplikowana z powodu epidemii koronawirusa, który wciąż panuje na terytorium Chin. Matka Irminy nie chciała, aby jej córka została pochowana w masowym grobie i skremowana, według miejscowego zwyczaju. Dlatego poprosiła o wsparcie internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zaznaczyła, że obecnie epidemia wirusa na terenie Azji sprawiła, że koszt transportu zwłok znacznie wzrósł. W dodatku pojawiły się przeszkody w postaci dodatkowych procedur, stosowanych w ramach dodatkowych zabezpieczeń. Jednak kobieta po otrzymaniu tej smutnej wiadomości od konsula, postanowiła, że musi sprowadzić ciało martwego dziecka do domu.

- Jeżeli w ciągu kilku dni nie opłacę usługi repatriacji ciała córki do kraju, może zostać "pochowana" w masowym grobie, spopielona, według zasad lokalnych, w sytuacji paniki i chaosu na terenie Chin, a nawet pomijania procedur – napisała matka Irminy.

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec skandalicznej historii Elżbiety B. Opiekunka doprowadziła Violettę Villas do śmierci w zaniedbaniu

2. Dramatyczne doniesienia od rodziny Kamila Glika. Śmierć przyszła zbyt wcześnie, nie żyje cudowna osoba

Kobieta opisała wszystko na portalu Zrzutka.pl i jak do tej pory efekty okazały się być lepsze, niż się mogła się spodziewać. Internauci wpłacili już 25 tysięcy złotych, więc zostało naprawdę niewiele, aby matka mogła sprowadzić ciało tragicznie zmarłej Irminy do Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była przekonana, że ma hemoroidy. W tym czasie rak rozprzestrzeniał się po organizmie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Kompromitacja, Martyniuk wyrolował fanów. Gwiazdy disco polo ujawniły oszustwo na wielką skalę
  4. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi
  5. Najwięksi szefowie kuchni nie mielą mięsa. Mają genialnie prosty trik, który właśnie ujawnili

źródło: msn.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News