kobieta ciąża trumna
Zdjęcie poglądowe Pixabay carolynabooth
Joanna Szwalikowska - 12 Grudnia 2020

Kobieta zmarła w 9. miesiącu ciąży. Po 10 dniach z trumny zaczęły dochodzić dziwne odgłosy, po jej otworzeniu zamarli

33-letnia kobieta zmarła tragicznie, będąc w dziewiątym miesiącu ciąży. Krewni kobiety doznali ogromnego szoku, kiedy po kilku dniach od jej odejścia, z trumny zaczęły dobiegać dziwne odgłosy. Po otwarciu trumny okazało się, że w środku znajduje się niemowlę.

33-letnia kobieta z malutkiej afrykańskiej wioski Mthayisi nagle zmarła. To, co się stało kilka dni później było szokiem dla całej okolicznej społeczności. Odkrycia dokonali przedsiębiorcy pogrzebowi, a cała historia z miejsca obiegła światowe media.

Kobieta w dziewiątym miesiącu ciąży nagle zmarła. Po kilku dniach z jej trumny zaczęły dobiegać odgłosy

Istnieje mnóstwo przykładów na to, że dzieciom cudem udało się przeżyć w łonie matek, które z jakiegoś powodu nagle zmarły. W takich przypadkach lekarze mogą sztucznie podtrzymywać funkcje życiowe matki do momentu, w którym dziecko będzie mogło przyjść na świat. To, co wydarzyło się w małej afrykańskiej wiosce, wyglądało zupełnie inaczej. Wiadomość o szokującym zdarzeniu obiegła cały świat. 

Sytuacja miała miejsce w malutkiej afrykańskiej wiosce Mthayisi w pobliżu Mbizany. Jak relacjonował między innymi "Sunday Times", wiadomość o śmierci 33-letniej Nomvelisos stała się ogromnym zaskoczeniem dla jej bliskich. 

Matka zmarłej kobiety poinformowała, że 33-latka miała mieć problemy z oddychaniem, gdy została sama w domu. Kiedy kobieta została znaleziona w domu martwa, była w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak się okazało, tajemnicza, nagła śmierć kobiety miała nie być największym zaskoczeniem, jakie czekało jej rodzinę. 

W dniu, kiedy 33-latka miała zostać pochowana, przedsiębiorcy pogrzebowi mieli usłyszeć dochodzące z trumny bardzo dziwne odgłosy. Zaniepokojeni sytuacją postanowili ją otworzyć. Kiedy to zrobili, zobaczyli, że w środku znajduje się niemowlę. Nie mogli uwierzyć własnym oczom. 

- Pracuję w tej branży od ponad 20 lat i nigdy nie słyszałem, żeby martwa kobieta rodziła - przyznał właściciel domu pogrzebowego, Fundile Makalana w rozmowie z "Times Live". Jak to możliwe, że 33-latka urodziła po śmierci? 

Sytuacja okazała się na tyle nietypowa, że zaczęły o niej pisać media na całym świecie. Rodzina była zdruzgotana przedwczesną śmiercią 33-letniej kobiety. Kiedy dowiedzieli się, że zdołała ona urodzić dziecko po tym, jak zmarła, nie byli w stanie w to uwierzyć. 

Pilny apel Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Chodzi o szczepienia, trzeba wiedziećPilny apel Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Chodzi o szczepienia, trzeba wiedziećCzytaj dalej

Byłam zdruzgotana przedwczesną śmiercią mojej córki. Jednak teraz, kiedy dowiedziałam się, że urodziła, nie żyjąc od dziesięciu dni doznałam największego szoku w swoim życiu - zdradziła matka 33-latki. Lokalne media skontaktowały się z lekarzami, by wyjaśnić, jakim cudem doszło do takiej sytuacji.

Zgodnie z wyjaśnieniami lekarzy organizm ludzi miewa skurcze jeszcze po śmierci. W tym czasie mogą zachodzić różne reakcje organizmu na zmiany bakteryjne. Choć zdarzenie zostało wyjaśnione przez lekarzy, cała sytuacja nadal wydaje się niemożliwa. 

Zobacz także w naszych serwisach:

Adam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachAdam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News