Trwa dramat Ani. Całe łóżko było mokre z groźnego powodu

Trwa dramat Ani. Całe łóżko było mokre z groźnego powodu Źródło: unplash/Vladislav Muslakov

Kobieta przez ponad pół roku zmagała się z wielkim dramatem. Ania przez ponad pół roku budziła się w mokrym łóżku. Okazało się, że jej stan zdrowotny jest spowodowany wielkimi problemami, które swoją genezę miały w stresie.

Kobieta cierpiała na stres nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Pani Ania, która na co dzień pracuje w korporacji, przez ostatnie pół roku cierpiała na dyskomfort, który objawiał się wielką potliwością i nieprzespanymi spokojnie nocami. Jej historia powinna być ostrzeżeniem przed tym, jak bardzo powinniśmy skupić się na własnym komforcie i nie dawać się wciągać w problemy naszych zakładów pracy.

Kobieta cierpiała przez sytuację w pracy. Objawiało się to nocną potliwością

Pani Ania, która jest pracownicą jednej z warszawskich korporacji, przyznała, że jej życie przez długi czas nie wyglądało zbyt komfortowo z powodu nieprzespanych nocy, po których budziła się w mokrym łóżku. Okazało się, że ciało kobiety przez noc potrafiło wydzielić niesamowitą ilość potu, co stanowczo wpłynęło na pogorszenie jakości jej życia.

- Przez kolejne dni budziłam się w środku nocy zlana zimnym, bezwonnym potem. Włosy miałam mokre, jak po wyjściu spod prysznica, a koszulkę, jakbym przed chwilą wyjęła ją z wody. Dosłownie mogłam ją wyżymać. Budziłam się w nocy i przebierałam w suchą piżamę. Czasami zaspana po prostu zrzucałam z siebie mokre ubranie obok łóżka i szłam spać dalej. Gdy znów się budziłam, wyglądałam, jakby ktoś oblał mnie wodą. Mokre było też prześcieradło, poduszka i kołdra. Po każdej nocy ubrania i pościel trafiały do prania – mówi Ania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Praca wpłynęła na zły stan Ani

Kobieta doszła do wniosku, że jej zły stan może wynikać z trwającego od pół roku zamieszania w miejscu pracy. Szefowie firmy coraz śmielej mówi o redukcji pracowników i kobieta dość podświadomie bała się, że zmiany ją dotkną.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

- Nocne poty z większym lub mniejszym natężeniem miałam przez około pół roku. Wtedy dotarło do mnie, co mogło być możliwą przyczyną nocnych potów, jeśli wszystko inne wykluczyłam. To stres. Dopiero po pewnym czasie zrozumiałam, że nocne poty pojawiły się u mnie, gdy dowiedziałam się, że w pracy czekają nas zwolnienia. Przez kilka miesięcy pracownicy w mojej firmie żyli w zawieszeniu, czekając na ostateczną decyzję o restrukturyzacji. Nocne poty zmalały, gdy szefowie ogłosili oficjalną decyzję o zwolnieniach. Te mnie na szczęście ominęły - mówi pani Ania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące Polaków
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Twoje ucho wygląda tak jak na zdjęciu? Możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie, natychmiast idź do lekarza

Źródło: ABC Zdrowie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News