Poszła do taniej kosmetyczki zrobić rzęsy. Po kilku dniach spojrzała na siebie w lustrze i zaczęła płakać

Poszła do taniej kosmetyczki zrobić rzęsy. Po kilku dniach spojrzała na siebie w lustrze i zaczęła płakać Źródło: unsplash.com/Alexandru Zdrobău

Kobieta sądziła, że dużo zaoszczędzi, jeśli wybierze się do tańszego salonu kosmetycznego. Chciała tylko zrobić sobie sztuczne rzęsy na specjalną okazję. Nigdy nie zapomni kosmetyczce krzywdy, którą jej wyrządziła.

Kobieta nie mogła uwierzyć w swojego pecha. Kiedy spojrzała w lustro wiedziała już, że to był ogromny błąd. Najgorsze stało się, kiedy ściągnęła sztuczne rzęsy.

Kobieta po kilku dniach wyglądała tragicznie. U kosmetyczki było jeszcze gorzej

Chciała wyglądać bosko na urodzinach, ale już raczej się na nie nie wybierze. Kiedy chciała zrobić sobie sztuczne rzęsy, wcale nie wybrała się do zaufanego i sprawdzonego przez siebie wcześniej salonu. Chciała zaoszczędzić, więc poszła do taniej kosmetyczki, a zaoszczędzone pieniądze miała wydać na prezent urodzinowy. Zdjęcia rzęs klientek na stronie salonu niczym nie różniły się od tych, które prezentowały się w innych, droższych gabinetach.

Bez oporów położyła się na fotelu, cały zabieg trwał około 2 godzin. Efekt bardzo jej się podobał i była zadowolona z siebie, że ubiła świetny interes. Szybko zaczęła tego żałować już kilka dni później. Rzęsy zaczęły się wywijać na wszystkie strony, wypadać, a powieki spuchły i bolały. Kobieta postanowiła więc po raz kolejny sięgnąć do portfela i wybrać się do doświadczonej kosmetyczki. Kiedy zobaczyła swoje oczy po zabiegu, nie mogła przestać płakać. 

Wyszła od kosmetyczki już bez rzęs - zarówno sztucznych, jak i swoich

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zdecydowała się ściągnąć rzęsy - uwierały ją, wchodziły do oczu, a całe powieki swędziały. Kosmetyczka tylko załamała ręce, że klientka wybrała tańszy salon bazujący na niecertyfikowanych produktach, które co gorsza uczuliły kobietę oraz doprowadziły do infekcji błony śluzowej oka. Określiła to jako żerowanie na ludzkim zdrowiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, kim naprawdę jest żona Krzysztofa Jackowskiego. Lepiej usiądźcie
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Rzęsy same odpadały od powieki, która była widocznie zaczerwieniona i spuchnięta. Kobieta musiała dodatkowo wykupić specjalne krople z antybiotykiem - przez toksyczny klej u poprzedniej kosmetyczki mogła nawet stracić wzrok. Co gorsza, z jej naturalnych rzęs prawie nic nie zostało. Wypadły wszystkie, pozostało jedynie kilka krótkich i cienkich. Będzie musiała teraz włożyć sporo pracy w to, by odzyskały dawną kondycję.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: Szokujemy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News