Jej mąż umarł. Rok później znalazła tajemniczą butelkę, której zawartość doprowadziła ją do łez

Jej mąż umarł. Rok później znalazła tajemniczą butelkę, której zawartość doprowadziła ją do łez Źródło: Pixabay

Kobieta rok po śmierci męża znalazła list w butelce. Jego treść doprowadziła ją do płaczu. Co takiego przeczytała?

Kobieta rok temu straciła męża. Spacerując po plaży znalazła list w butelce. Ideę tę spopularyzował Nicolas Sparks w książce "List w butelce", a później film o tym samym tytule. Zarówno w książce, filmie, jak i tej historii, kobieta znajduje w butelce list, który głęboko ją porusza. Bohaterka tej historii po przeczytaniu listu zalała się łzami. Jego treść była niespodziewanie wzruszająca.

Wzruszona kobieta

Floryda. To tutaj kobieta znajduje na plaży butelkę, która zawiera list. Zaciekawiona wyciąga go i zaczyna czytać. Nie może powstrzymać łez. Nie była to jednak jedyna zawartość butelki.

- Cześć. Ta butelka zawiera prochy mojego syna - Briana, który niespodziewanie umarł 9 marca 2019 roku. Bardziej niż cokolwiek chciał być wolnym człowiekiem, więc wysyłam go w jego ostatnią podróż. Butelka wyrusza z Florydy, miasta Destin. Jeżeli ją znajdziesz, proszę zadzwoń albo napisz do mnie. Zostawiam w środku 4 dolary na pokrycie kosztów połączenia. Jeżeli masz ochotę możesz coś dopisać, ale proszę, żebyś pozwolił mu dalej podróżować. W momencie śmierci mój syn miał 39 lat i był przez nas bardzo kochany. Jeszcze raz proszę - niech dalej podróżuje. Pozdrawiam. - tak brzmi cały list.

Nic dziwnego, że kobieta nie mogła przestać płakać. Rok wcześniej sama straciła ukochanego męża. Głęboko wzruszona nie była nawet w stanie z powrotem wrzucić butelki do oceanu. Zrobili to za nią jej krewni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Matka upamiętnia syna

Przejmującą treść listu napisała matka zmarłego mężczyzny. Po śmierci syna uznała, że musi zrealizować jego marzenia. Jak sama wspominała, jej ukochany syn zawsze chciał być rybakiem, ponadto kochał podróżować. Jednak życie potoczyło się inaczej i nigdy nie pracował na morzu. Dopiero po śmierci zgodnie ze swoim największym marzeniem może przemierzać ocean.

Oprócz wzruszających słów matki, kilka zdań dodała też od siebie jego córka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor "Klanu", "M jak miłość" i "Na Wspólnej", ojciec prezenterki "Dzień Dobry TVN". Wielka strata
2. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci

- Cześć, nazywam się Peyton. Jestem córką Briana. Miałam 14 lat kiedy zmarł mój tata (...) Jak mówi moja babcia, jedyne czego chciał to być wolnym człowiekiem. I teraz w końcu może nim być.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

źródło: boredpanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News