Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie

Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie Źródło: Instagram / maja_kaplon

Kobieta oczekuje na operację. O swojej sytuacji związanej z chorobą powiedziała w nagraniu na portalu społecznościowym.

Kobieta jest w ciężkim stanie. Szansę na normalne życie może jej zapewnić jedynie niezwykle trudna i bardzo droga operacja. Gwiazda opowiedziała o wszystkim w nagraniu.

Niezbędna jest droga operacja w USA

Maja Kapłon to wyjątkowo utalentowana kobieta. Była finalistką ósmej edycji show TVP "The Voice of Poland". Mimo ogromnych szans na wygraną programu musiała zrezygnować z dalszego uczestnictwa. Powodem były narastające problemy zdrowotne. Przez nie kobieta nie mogła już śpiewać. Niestety w Polsce nie ma dla niej szans na leczenie. Konieczna jest specjalistyczna operacja.

Na szczęście gotowość do jej przeprowadzenia podjął lekarz z Nowego Yorku. Radość z tej nowiny nie trwała jednak długo. Problemem okazały się koszty z tym związane. Całość przedsięwzięcia wyceniono bowiem na zawrotną kwotę 5 milionów złotych. 

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Utalentowana kobieta i jej dramatyczna choroba

Wokalistka od najmłodszych lat cierpi na przypadłość, która wraz z wiekiem coraz bardziej postępowała. Kilkanaście operacji ma już za sobą. Jednak ostatnio jej stan znów się znacznie pogorszył. Wszyscy liczyli na to, że kiedy kobieta przejdzie osiemnastą operację, kolejne nie będą już konieczne. Niestety, stało się inaczej.

Skolioza, z którą od lat walczy Maja Kapłon, okazała się jej przekleństwem. Po ostatniej z operacji pękł pręt w jej kręgosłupie.

- Przez ostatnie dwa lata, kiedy chodziłam ze złamanym prętem, lekarze widzieli to. Jednak nie zostałam poinformowana. Nastąpił regres, mam problemy układu oddechowego. Boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił - przedstawia swoją dramatyczną sytuację kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Zenka Martyniuka zachwyciła na ściance. Król disco-polo pokazał ukochaną
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Ratunek w postaci operacji w USA wydawał się niemożliwy. Jednak z pomocą wokalistce pośpieszyli ludzie z całego kraju. Zaangażowali się również trenerzy i uczestnicy "The Voice of Poland". Zorganizowali koncert charytatywny. Łącznie zebrano prawie 3 miliony złotych. Z USA również pojawiły się dobre informacje. Koszt operacji zmniejszono o blisko 2,5 miliona.

- To będzie dziewiętnasta operacja i mam nadzieję, że będzie to pozytywne podsumowanie wszystkich operacji, które do tej pory miałam. Jest stres, bo liczę z całego serca, że będzie dobrze, już tym razem na zawsze - wyznaje wokalistka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Świetna wiadomość dla kibiców skoków. Będą mogli wejść na skocznię zupełnie za darmo
  3. Kobieta urodziła trojaczki. Gdy lekarz zobaczył ich twarze, stanął jak wryty
  4. Nie mogli uwierzyć, że znaleziony maluch nie jest szczeniakiem. Jego prawdziwa natura okazała się nieprawdopodobna
  5. Gwiazda show TVP w ciężkim stanie, czeka na poważną operację. Zamieściła w sieci wstrząsające nagranie

Źródło: Interia Muzyka

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News