Uważaj, też możesz znaleźć się w takim niebezpieczeństwie. Przez straszny widok na drodze zatrzymała auto, popełniła wielki błąd

Uważaj, też możesz znaleźć się w takim niebezpieczeństwie. Przez straszny widok na drodze zatrzymała auto, popełniła wielki błąd Źródło: youtube.com/What Would You Do?

Kobieta pewnej nocy mknęła ulicami miasta kiedy zauważyła przechodzące przez jezdnię dziecko. Myśląc, że potrąciła malca, zatrzymała samochód. Jak się okazało, był to błąd, a ona sama znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie.

Kobieta jechała bardzo ruchliwą arterią swojego miasta, kiedy zauważyła coś, co przypominało przechodzące dziecko. Z racji późnej godziny i dużej prędkości, z jaką poruszała się pojazdem, kierująca myślała, że zrobiła krzywdę malcowi. Tylko kilka sekund dzieliło ją od podjęcia błędnej decyzji o wyjściu z pojazdu. Gdyby to zrobiła, auto przepadłoby na zawsze.

Kobieta niemalże dała się nabrać oszustom. Wyjątkowo perfidne metody złodziei

Jak się okazało, rzeczą, którą potrąciła kobieta, był gumowy manekin przyczepiony do podłoża jezdni. Kiedy podjechała autem bliżej i je zatrzymała, domyśliła się, że nie zagroziła żadnemu dziecku. W tym samym czasie złodzieje przeświadczeni o tym, że wyszła z pojazdu, zaczęli szarpać za klamki. Dzięki automatycznemu zamknięciu i szybkiemu telefonowi na policję kobieta obroniła się przed włamywaczami, chociaż od utraty samochodu dzieliły ją wyłącznie sekundy.

Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia, zarekwirowała manekin. Taka kreatywność i bezczelność złodziei zostanie jednak surowo ukarana, ponieważ policyjne laboratoria analizują znalezisko pod kątem poszukiwania śladów DNA złodziei.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja przestrzega - kreatywnych przestępców nie brakuje

Trzeba przyznać, że ten pomysł na uprowadzenie samochodu jest wyjątkowo kreatywny i podły. Przecież obowiązkiem każdego kierowcy jest wyjście z pojazdu i sprawdzenie, czy potrącona osoba żyje oraz wezwanie pomocy. Aby nie dać się nabrać na sztuczkę z manekinem powinniśmy, zdaniem policji, podjechać swoim pojazdem jak najbliżej miejsca wypadku i stwierdzić, czy rzeczywiście doszło do potrącenia człowieka.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

- W takich sytuacjach nie można się zatrzymywać, a tym bardziej wychodzić z samochodu. - mówi major Jason A. Wank z amerykańskiej policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

Źródło: Webniusy

Następny artykuł