Włożyła w spodnie butelkę z wrzątkiem. Chwilę potem usłyszała huk i zaczęła krzyczeć

Włożyła w spodnie butelkę z wrzątkiem. Chwilę potem usłyszała huk i zaczęła krzyczeć Źródło: MEN

Kobieta zapamięta ten dzień do końca życia, chociaż wszystko wskazywało na to, że będzie wyglądaj, niczym każdy inny. Jak zawsze była zabieganą mamą, więc włożyła w spodnie butelkę z wrzątkiem, żeby mieć wolne ręce dla swoich pociech. Niestety doszło do przerażającej tragedii w której huk połączył się z krzykiem.

Kobieta jest mamą czwórki dzieci. Każda osoba posiadająca potomstwo wie, jaka jest to ciężka praca. Nawet przy jednym dzieciaczku, a jeśli ich jest czwórka, obowiązki mnożą się w nieskończoność. Zmęczona mama nie ma chwili wytchnienia, żeby usiąść i napić się kawy. Biega z pokoju do pokoju, przez kuchnię gdzie przygotowuje obiad dla całej rodziny. W takim pośpiechu o tragedię bardzo łatwo. 

Kobieta włożyła butelkę z wrzątkiem w spodnie. Nie spodziewała się najgorszego

To miał być kolejny zwyczajny dzień. Robienie porządków w domu, gotowanie, odbieranie dzieci ze szkoły, opieka nad maluchem. W natłoku matczynych obowiązków kobieta nie miała czasu, żeby na chwilę usiąść i złapać oddech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla Sophiej na pierwszym miejscu są dzieci i opieka nad nimi. Wieczorem gdy mąż wróci z pracy i przejmie od niej obowiązki będzie mogła położyć się i odpocząć. Niestety tego dnia po powrocie ukochanego, nie było momentu na odpoczynek, dzieci cały czas coś chciały od mamy. Kobieta poprosiła męża, żeby nalał jej ciepłej wody do butelki, on spełnił jej prośbę i mama mogła wracać do obowiązków. Upewniła się, że butelka z wrzątkiem jest dobrze umiejscowiona w spodniach bo potrzebowała wolnej ręki i wtedy stała się tragedia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Pod wpływem wrzątku pękły jej szwy w spodniach i kubek. Cała gorąca woda, która się w nim znajdowała wylała się na nią. Na jej nogi. Kobieta zaczęła krzyczeć z bólu, próbując zedrzeć z siebie ubrania, ale nie udawało jej się bo tak ją piekły, również zlane wrzątkiem ręce. Na ratunek przybiegł mąż, który zerwał z niej spodnie.

W szpitalu lekarze natychmiast zajęli się Sophie. Poparzenie skóry było na tyle poważne, że musieli zdecydować się na przeszczep. Kobieta na szczęście przeżyła i po tej tragedii zostaną jej tylko blizny i ból. Jedyną rzeczą z której się cieszy jest to, że stało się to jej, a nie dziecku.

fot. MEN

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Została zgwałcona przez brata, gdy miała 14 lat. Ostateczny cios wymierzyli jej jednak rodzice
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

źródło: metroco.uk

Następny artykuł