Mężczyzna upomniał w knajpie ciężarną kobietę. Zamknęła mu usta najlepszą ripostą na świecie

Mężczyzna upomniał w knajpie ciężarną kobietę. Zamknęła mu usta najlepszą ripostą na świecie Źródło: Unsplash/Ryan Franco

Kobieta w ciąży została upomniana w kawiarni przez jednego z klientów. Gdy zwrócono jej uwagę, nie czekała długo z ripostą. Kompletnie zaskoczyła i zawstydziła mężczyznę.

Ciężarna kobieta odpoczywała właśnie w lokalu i zamawiała kawę. W pewnym momencie podszedł do niej mężczyzna, który postanowił zwrócić jej uwagę - zarzucił jej, że będąc w ciąży nie powinna spożywać kofeiny. Swoją ripostą kompletnie zawstydziła klienta kawiarni.

Ciężarna kobieta swoją ripostą zgasiła ciekawskiego klienta

- Wiesz, że nie powinnaś tego pić w stanie błogosławionym - zwrócił uwagę klient lokalu.

Ciężarna kobieta odparła, że nie jest w ciąży. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony - było mu głupio, że pomylił stan błogosławiony z otyłością. Bohaterka historii naprawdę była w ciąży, ale skłamała po to, aby pozbyć się ciekawskiego. Historią podzieliła się na Twitterze, podsumowując swój wpis tekstem, że tak się powinno traktować ludzi, którzy doradzają nieproszeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wpis zdobył 700 tysięcy polubień. W komentarzach odezwało się wiele innych przyszłych matek oraz kobiet, które mają na temat doradzania swoją opinię. Sporo z nich żartowało lub proponowało inne riposty. Niektóre też wyjaśniły, jak to naprawdę jest z kofeiną i ciążą.

- Gdybym usłyszała taką złotą radę, odpowiedziałabym, że potrzebuję kofeiny, aby poradzić sobie z ogromnym kacem - napisała internautka.

- Ludzie traktują ciężarne jak swoją własność. Myślą, że mogą nami sterować, bo przecież to wszystko w trosce o dziecko - skomentowała inna użytkowniczka.

Jak jest naprawdę z piciem kawy w ciąży. Jedna z matek dostała opinię lekarza

Wśród rzeczy, których nie powinny spożywać kobiety w ciąży, jest alkohol, tytoń oraz oczywiście narkotyki. Kontrowersyjnym tematem pozostaje kofeina, którą wiele osób spożywa w naprawdę dużych ilościach. W rzeczywistości nie należy z niej całkowicie rezygnować. Wystarczy jej ograniczenie - w małych ilościach nie zaszkodzi zdrowiu dziecka.

Dzisiaj grzeje: 1. "Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz
2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

- Mnie też tak straszono i rzuciłam kofeinę. Efektem były nawracające migreny. Wreszcie lekarz powiedział mi, że nie potrzebuję leków. Wystarczy, że wypiję małą kawę raz na jakiś czas - opisała na Twitterze jedna z kobiet.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Dwa dni przed śmiercią Kora ostatkiem sił wypowiedziała wstrząsające słowa. Jej siostra dopiero teraz była w stanie to ujawnić
  4. Lokaj księżnej Diany dostał za to fortunę. Sprzedał mediom jej porażajaca tajemnicę, jej synowie muszą być zdruzgotani
  5. Mamę obudziło dziwne zachowanie psa. Kiedy za nim poszła, aż zamarła

Źródło: Twitter

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu