Kobieta kupiła bezdomnemu jedzenie. Ten dał jej liścik, gdy go przeczytała, zamarła

Kobieta kupiła bezdomnemu jedzenie. Ten dał jej liścik, gdy go przeczytała, zamarła Źródło: flickr.com/Garry Knight

Kobieta podarowała bezdomnemu swój czas i jedzenie, dzięki czemu poczuł się najszczęśliwszy na świecie. Gdy dostała od niego liścik, aż ją zmroziło.

Kobieta wyciągnęła pomocną dłoń do jednego z bezdomnych w jej mieście. Kupiła mu jedzenie, a jego historia mocno dała jej do myślenia. Dostała od niego także liścik, którego treść wbija w fotel. Wszystko zaczęło się pewnego dnia w drodze na uczelnię. To miał być zwykły spokojny spacer, niczym niezmącony. Casey Fischer jednak spotkała na swojej trasie bezdomnego, który zmagał się z problemami psychicznymi. Miała wejść po coś słodkiego do Dunkin' Donuts, kiedy kątem oka zobaczyła mężczyznę podnoszącego z ziemi pieniądze.

Kobieta wyciągnęła pomocną dłoń do bezdomnego

Biednie i niechlujnie ubrany mężczyzna wyglądał na bezdomnego. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty wszedł do cukierni, a za nim Casey. Postanowiła kupić mu kawę i bajgla, a także chwilę z nim porozmawiać, co spowodowało, że znalazł się w takim, a nie innym punkcie swojego życia. Pomimo początkowych oporów, bezdomny w końcu zaczął mówić.

Liścik zawierał wiadomość dotyczącą strasznej decyzji, którą podjął bezdomny

Casey zaczęła swobodnie rozmawiać z Chrisem. Opowiedział jej pokrótce historię swojego życia. Przebywanie na ulicy stało się jego codziennością przez to, że brał narkotyki. Uzależnienie i długi szły ze sobą w parze, aż w końcu spowodowały, że Chris stracił dosłownie wszystko. Bardzo się za to znienawidził, a początkowe opory w stosunku do Casey pochodziły z tego, że nie jest przyzwyczajony do przychylności innych osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chris powiedział jej również, że jego rodzina była niepełna. Nigdy nie poznał swojego ojca, co mogło mieć wpływ na jego dorosłe życie - nie miał męskiego wzorca. Jest mu też przykro i smutno, ponieważ jego mama zmarła na raka i na pewno nie byłaby dumna z tego, co teraz robi. Chris pragnąłby wrócić do normalności, ale nie wie jak się za to zabrać.

Rozmawiali ze sobą godzinę, a na sam koniec poprosił Casey, by chwilę poczekała, ponieważ chce jej dać liścik, który ma przeczytać dopiero, gdy się rozstaną i nie będzie go w pobliżu. Treść listu brzmiała:

- Chciałem się dzisiaj zabić. Dzięki Tobie tego nie zrobię. Dziękuję Ci, przepiękny człowieku.

Fot. facebook.com/Casey Fischer

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: Newsner

Następny artykuł