Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko Źródło: youtube.com/ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kobieta była zszokowana, gdy zobaczyła, co matka zrobiła swojemu dziecku, Po porodzie małej dziewczynki doszło do niespotykanego zdarzenia, które zmroziło krew w żyłach położnej odbierającej poród. Tylko kilku minut zabrakło do tragedii.

24-letnia kobieta nie mogła marzyć o byciu szczęśliwą matką. Gdy jej bliscy dowiedzieli się o jej stanie błogosławionym, to nie dość, że nie udzielili jej pomocy, to jeszcze wyrzucili ją z domu. Ciężarna błąkała się po ulicach i po kilku miesiącach swojej bezdomności zaczęła rodzić na ulicy. Nie to jest jednak najbardziej wstrząsającą częścią historii. To, co dziewczyna zrobiła swojemu dziecku, odbiera słowa i gdyby nie reakcja położnej, mogło dojść do tragedii.

Kobieta nie chciała dziecka. Wstrząsająca historia

Opisywana sprawa wstrząsnęła całymi Chinami. Li Zhenghua, która została wyrzucona ze swoich rodziców z domu, nie mogła zdecydować się na aborcję. Mimo że Chinka chciała urodzić dziecko, to chwilę przed jego urodzeniem wymyśliła plan, który miał jej zwrócić dawne życie.

Kobieta wymyśliła, że urodzi dziecko na ulicy, a potem odda je do szpitala, po czym sama wróci do swoich bliskich. Akcja porodowa została jednak zaobserwowana przez jednego z przechodniów, który zaprowadził rodzącą do samochodu i odwiózł ją do szpitala. Poród się udał, a kobieta została mamą. Po porodzie dokonała jednak czegoś przerażającego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Położna była w szoku. Nie mogła się tego spodziewać

Położna, która zdawała sobie sprawę z ciężkiego życiowego położenia, postanowiła opiekować się młodą matką i jej dzieckiem. Pracownica szpitala weszła do pokoju zajmowanego przez kobietę, gdzie dokonała makabrycznego odkrycia. Wiedziała, że musi działać szybko, inaczej skutki mogą być fatalne.

Dzisiaj grzeje: Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Matka tak bardzo znienawidziła swoje dziecko, że pogryzła je w rączkę, zostawiając bolesne ślady. Nie wiadomo co, by się stało, gdyby położna nie obserwowała 24-latki. Li Zhenghua straciła całkowicie prawa do opieki nad swoim dzieckiem i zamiast do rodziny trafi do więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: Szokuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News