Chłopcy ją ignorowali, bo była brzydka i gruba. Po kilku latach nie jest już im do śmiechu

Chłopcy ją ignorowali, bo była brzydka i gruba. Po kilku latach nie jest już im do śmiechu Źródło: instagram.com/mathildehbroberg

Kobieta przez lata była wyszydzana z powodu swojej urody, a wszyscy mężczyźni pozostawali niewzruszeni na jej wdzięki. Kiedy zdecydowała się na zmiany, stała się prawdziwą pięknością i daje nauczkę wszystkim, którzy w przeszłości się z niej śmieli.

Kobieta przez lata nie zwracała uwagi na to, co je. Młoda Dunka, która tak jak każda dziewczyna chciała mieć chłopaka, przez lata była wyśmiewana, kiedy próbowała swoich sił w randkach i propozycjach składanych atrakcyjniejszym kolegom. Po kilku latach miała tego dość i zdecydowała się na stanowczą dietę, co zupełnie zmieniło jej życie. Sprawiło także, że musi się teraz opędzać od nachalnych adoratorów.

Kobieta postanowiła zmienić życie. Udało jej się zrzucić 55 kilogramów

Mathilde Broberg w wieku zaledwie szesnastu lat osiągnęła potężną wagę 121 kilo, co stanowczo zniechęcało wszystkich chłopców z jej otoczenia, do umawiania się z nią. Jak sama mówiła, cierpliwość straciła po sesji fotograficznej z okazji skończenia szkoły, która poprzedzona była przedstawieniem wystawianym przed innymi uczniami, nauczycielami i rodzicami.

- Pewnego dnia przeglądałam zdjęcia z przedstawienia szkolnego i zdałam sobie sprawę, jaka jestem gruba. Pomyślałam, że za nic nie chcę wybrać się na studia z taką nadwagą. To byłby prawdziwy koszmar na jawie! - opowiada Dunka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mathilde zaczęła walkę o siebie

Kobieta postawiła sobie dość duże wyzwanie, aby zgubić 50 kilo. Zaczęła stosować się do "diety łyżeczkowej", która zakłada spożywanie małych ilości pożywienia. Poddała się także operacji usunięcia zbędnych fałd, które stworzyły się przez lata zaniedbywania swojej diety. Jak sama mówi, teraz jest już piękną i przyciągającą wzrok mężczyzn kobietą, która często poucza swoich niedoszłych ukochanych, gdy Ci próbują u niej swoich szans.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- Niespodziewanie chłopcy zaczęli uważać, że jestem warta ich uwagi. Powiedziałam "nie" wielu mężczyznom, którzy kiedyś mieli mnie za nic. Jeśli nie byli w stanie zaakceptować mnie z nadwagą, na pewno nie zasługują na mnie teraz - mówi Mathilde.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Lolmania

Następny artykuł