Polka nie została wpuszczona na pokład samolotu. Kuriozalny powód, wszyscy musimy uważać

Polka nie została wpuszczona na pokład samolotu. Kuriozalny powód, wszyscy musimy uważać Źródło: .

Kobieta nie spodziewała się, że coś takiego może pokrzyżować jej plany. Polka zamierzała wsiąść do samolotu, jednak nagle pojawił się problem, o którym najwyraźniej zapomniała. Straż graniczna musiała ją zatrzymać.

37-letnia kobieta nie została wpuszczona na pokład samolotu po tym, jak pracownicy odkryli o niej całą prawdę. Sprawa wyszła zupełnym przypadkiem, jednak znacząco zaważyła o losach podróżującej. Nikt nie spodziewał się, że Polka jest poszukiwana przez policję i to przez coś takiego. 

Kobieta nie została wpuszczona do samolotu. Powód? Każdy musi na to uważać 

37-letnia Polka w miniony wtorek zamierzała wybrać się na długo planowany wyjazd do Wielkiej Brytanii. Kobieta znajdowała się wówczas na lotnisku Ławica w Poznaniu, a swój lot miała zakończyć na angielskim Doncaster. Podczas odprawy musiała okazać paszport lub dowód osobisty, co zrobiła bez najmniejszego problemu i zupełnie nie świadoma, co za chwilę wyjdzie na jaw. 

Pracownicy dokładnie sprawdzili tożsamość 37-latki i wtedy odkryli, że jest poszukiwana przez polską policję. Okazało się, że miała odbyć karę dwóch dni pozbawienia wolności, po tym jak nie uiściła wpłaty 100 złotych za otrzymany mandat. Obsługa nie miała wyjścia i musiała zawiadomić Straż Graniczną, która z kolei zatrzymała kobietę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdarzenie, do którego doszło pokazuje, że przed podróżą powinniśmy sprawdzić nie tylko ważność naszych dokumentów, ale również dokładnie przypomnieć sobie, czy nie jesteśmy związani ze sprawami, które mogłyby zatrzymać nas na ziemi.  

37-latka została wypuszczona. Było już za późno

Zatrzymana długo starała się dojść do porozumienia z funkcjonariuszami, tłumacząc całą sprawę. Dopiero po chwili dowiedziała się, że zostanie zwolniona po uiszczeniu odpowiedniej kwoty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

  2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

- Po konsultacji z jednostką prowadzącą poszukiwania ustalono, że Polka po wpłaceniu 100 zł kary grzywny może zostać zwolniona. Kobieta uiściła karę grzywny, jednak na samolot do Wielkiej Brytanii już nie zdążyła - mówi mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: radiozet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu