kobieta śmierć co widziała po tamtej stronie
Kadr z programu "Survivng Death" opowiadający historię Mary Neal (Netflix)
Joanna Szwalikowska - 8 Stycznia 2021

Była martwa przez 30 minut. Dopiero teraz powiedziała, jaki powalający widok spotkał ją po tamtej stronie

Kobieta wybrała się z rodziną na kajaki, kiedy doszło do porażającego zdarzenia. Uległa wypadkowi, który miał fatalne skutki. Kobieta pozostawała martwa przez 30 minut. Dopiero teraz powiedziała, co zobaczyła po drugiej stronie.

Kobieta przeżyła coś niewiarygodnego. Jej historia została udokumentowana w produkcji platformy Netflix pt. „Surviving Death”. Nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć tego, co jej się przydarzyło.

Kobieta uległa wypadkowi, nie miała szans na przeżycie. Teraz opowiada, co widziała po utracie przytomności

Historia Mary Neal została omówiona w pierwszym odcinku serialu dokumentalnego „Surviving Death”. Przedstawia on historie różnych osób, a także wyniki badań dotyczące doświadczeń śmierci, zjawisk paranormalnych czy reinkarnacji.

Mary Neal to lekarka, specjalizująca się ortopedią. W 1999 roku kobieta wybrała się razem ze swoim mężem oraz przyjaciółmi na spływ kajakowy. Podczas wyprawy w Chile nagle kajak kobiety przewrócił się, a ona sama trafiła pod wodospad. Przez 30 minut nie miała dostępu do powietrza.

W momencie, gdy została wyłowiona, jej ciało było już fioletowe oraz opuchnięte. Zarówno ona, jak i inni lekarze potwierdzali, że nie miała najmniejszych szans na przeżycie czegoś takiego. Mimo wszystko udało jej się wrócić do żywych.

Niebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaNiebywałe sceny na pogrzebie Marka ze „Złomowiska PL”. Gdy rodzina wyszła z kościoła, zaniemówiłaCzytaj dalej

Neal miała jedynie kilka stłuczeń oraz urazy nóg, co wydaje się praktycznie żadnymi obrażeniami, biorąc pod uwagę jej brak szans na przeżycie. Przez wiele lat nie Mary Neal nie opowiadała swojej historii, ponieważ samej trudno było jej pojąć, jakim cudem przetrwała.

Jak przekonywała, przeżyła jedynie dlatego, że istoty, które spotkała „po tamtej stronie” przekazały, że jej czas na Ziemi jeszcze się nie skończył. Rozkazano jej powrót z powodu mnóstwa spraw, które pozostały do załatwienia.

Dodatkowo, miała usłyszeć ostrzeżenie, iż jej najstarszy syn umrze. 10 lat później chłopak został potrącony przez samochód, w wyniku czego zginął. Choć kobieta nie jest w stanie opisać zjaw, które miała ujrzeć po utracie przytomności, doskonale pamięta towarzyszące jej uczucia.

- Czułam, jak mój duch oddziela się od ciała, po czym został uwolniony w kierunku Nieba. Natychmiast powitała mnie grupa… czegoś. Nie wiem, jak ich nazwać. Ludzie? Duchy? Istoty? Nie rozpoznałam żadnego z nich, ale na jakiś sposób byli istotni w mojej drodze życiowej, jak dziadek, który zmarł przed moim urodzeniem - opowiadała.

Neal miała w swojej wizji zostać poprowadzona ścieżką pełną kwiatów, na której końcu jawiła się struktura o kształcie kopuły. Przez cały czas swojego „pobytu” miała także czuć szczęście. Po tym, co się wydarzyło, kobieta zaciekawiła się tematem zmian zachodzących w mózgu umierającego człowieka. Większość osób wyjaśniłaby tego typu przeżycia jako halucynacje, kobieta porzuciła ostatecznie tę teorię, utrzymując, iż była w Niebie.

ZDJĘCIE WYRÓŻNIAJĄCE ZOSTAŁO UŻYTE NA PRAWIE CYTATU. Wykorzystany kard pochodzi z serialu dokumentalnego pt. „Przeżyć śmierć”, ang. „Surviving Death”, odcinek 1 opowiadający historię Mary Neal.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2, Netflix

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News