Kobieta porzuciła dziecko
materiały policyjne
Weronika Wasiak - 7 Listopada 2020

Matka zostawiła bezbronne dziecko na ulicy w Sosnowcu. Tłumaczenie kobiety woła o pomstę do nieba

Młoda kobieta zostawiła własne dziecko w samym centrum miasta. Niewiarygodne, w jaki sposób tłumaczy swoje zachowanie.

24-letnia kobieta szybko została odnaleziona przez policjantów, którzy zostali zadysponowani do sprawy małego chłopca porzuconego w Sosnowcu. Wyrodną matkę zatrzymano, a następnie przesłuchano. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć, gdy poznali jej wyjaśnienia.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Kobieta zostawiła bezbronne dziecko w centrum miasta. Jej tłumaczenia zapierają dech

Do nieprawdopodobnego incydentu, jak przytacza Onet, doszło w miniony poniedziałek po godzinie 22.00, w centrum Sosnowca na Placu Stulecia, tzw. Patelni. To właśnie tam tramwajem linii 21 przyjechała 24-letnia matka z 3,5-letnim synem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Jak wynika z zapisu kamer miejscowego monitoringu, kobieta wysiadła na przystanku, przeszła przejściem pod ziemnym przy dworcu, po czym wyszła na Plac Stulecia i wsiadła do autobusu, zostawiając własne dziecko na ulicy.

Nieco później chłopca zauważyła przechodząca obok mieszkanka, która natychmiast wezwała policję - maluch był czysty i zadbany, ale kontakt z nim utrudniony. Funkcjonariusze wszczęli dochodzenie starając się ustalić tożsamość matki.

Dzięki zapisom z kamer mundurowi szybko dowiedzieli się, że wyrodną matką jest 24-letnia Kamila T. Już chwilę później udało się ją zatrzymać i odprowadzić na komisariat policji.

- Matce przedstawiliśmy zarzut porzucenia dziecka. Nie został jej przedstawiony zarzut narażenie jego życia lub zdrowia, bo to nie wynika z zebranego materiału - wyjaśnia Magdalena Ziobro, szefowa Prokuratury Rejonowej Sosnowiec-Południe, cytowana przez katowicką "Gazetę Wyborczą".

Jak donosi Onet, zatrzymana nie przyznaje się do winy, a zostawienie dziecka tłumaczy "gorszym dniem".

- Franek bardzo marudził, nie chciało mu się iść po schodach. Miałam ze sobą ciężkie torby. Zostawiłam je, dziecko wprowadziłam na górę. Wróciłam po torby, ale dziecka już nie było. Nie miałam pojęcia, że poszedł za pomnik. Nie umiałam go znaleźć. Pojechałam do domu i poszłam spać - mówiła "Gazecie Wyborczej" Kamila T.

Chłopiec trafił do pogotowia opiekuńczego, a na 24-latkę nałożono dozór policji. Ta twierdzi jednak, że nigdy nie zostawiłaby syna bez opieki i, co więcej, zamierza odwiedzić go w pogotowiu, gdy tylko będzie to możliwe.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

- Nigdy bym dziecka nie zostawiła! Jadę go odwiedzić w pogotowiu, żeby mnie nie zapomniał. Kocham go i chcę, żeby był ze mną. Ludzie wytykają mnie palcami. Mówią, że jestem wyrodną matką. Ale to nie prawda. Każdy może mieć gorszy dzień - dodała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  3. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  4. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  5. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  6. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  7. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  8. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News