Gwiazda "The Voice" jest w dramatycznej sytuacji. Przeszła 18 operacji, być może już nie wstanie z łóżka

Gwiazda "The Voice" jest w dramatycznej sytuacji. Przeszła 18 operacji, być może już nie wstanie z łóżka Źródło: youtube.com

Kobieta szuka ostatniej deski ratunku. Jej zdrowie znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Gwiazda "The Voice of Poland" nie może wstawać z łóżka, a może być jeszcze gorzej.

Kobieta bardzo chciałaby normalnie funkcjonować. Jej życie zamknęło się teraz w czterech ścianach. Została wbrew sobie przykuta do łóżka i zdana na pomoc bliskich oraz znajomych. Chęć i siła walki jest w niej jednak ogromna.

Kobieta ma poważne problemy ze zdrowiem

24-letnia kobieta znajduje się w podbramkowej sytuacji. Zdecydowała się poprosić o pomoc internautów. Maja Kapłon 2 lata temu znalazła się w finale The Voice of Poland, czym spełniła swoje największe marzenie. Jej głos spodobał się nie tylko jury, ale i większej części widowni. Dziś chciałaby śpiewać i koncertować, lecz nie jest to możliwe.

4 lata temu przeszła już osiemnastą w swoim życiu operację kręgosłupa. Pierwsza miała miejsce, kiedy artystka miała osiem lat. Maja Kapłon cierpi na zaawansowaną, postępującą ze względu na pękniętą stabilizację skoliozę idiopatyczną o charakterze dwułukowym piersiowo-lędźwiowym. Dokucza jej też garb żebrowy oraz wał lędźwiowy. W swoim kręgosłupie ma niezliczoną liczbę śrub, które mają zapobiec pęknięciom. W ostatnim czasie pękł jeden z metalowych prętów.

Operacja w Stanach Zjednoczonych to koszt ponad 5 milionów złotych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ten kawałek metalu dawał jej szansę na normalne życie i funkcjonowanie. Teraz jest przykuta do łóżka. Szukała pomocy wszędzie, a los zweryfikował jej plany. Pozostaje jej tylko profesjonalna i skomplikowana operacja w USA, której koszt został wyceniony na 5 milionów złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

- Leżę bezradnie w łóżku, plecy mnie bolą, z oczu płyną łzy... Nie pracuję, nie mogę robić tego, co kocham… Trzeba raz jeszcze poskładać mój poharatany doszczętnie kręgosłup, ale operacja w Polsce niesie ogromne ryzyko, że przestanę chodzić. Dlatego zdecydowałam się na Stany Zjednoczone. Mają tam najnowocześniejszy sprzęt, wybitnych fachowców i o wiele mniejsze ryzyko powikłań - pisze kobieta.

Operacja kosztuje 5,5 miliona złotych. Swoją cegiełkę można dołożyć tutaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: Siepomaga

Następny artykuł