Niemożliwe, że w tym wieku można tak wyglądać. Ta kobieta zawstydzi na siłowni każdego

Niemożliwe, że w tym wieku można tak wyglądać. Ta kobieta zawstydzi na siłowni każdego Źródło: Facebook.com/Lynda jager

Ta kobieta codziennie swoim wyglądem pokazuje, że nie trzeba mieć 20 lat, by o dbać o swoją kondycję i wygląd. Chyba nikt nie jest w stanie zgadnąć, ile ma lat, a gdy pokazuje się na siłowni, wprawia w zakłopotanie rosłych mężczyzn. To wyjątkowo inspirująca osoba.

Kobieta wcale nie musi być młoda, by zachwycać urodą. Ta 61-latka pokazuje, że wiek nie gra żadnej roli w dbaniu o swoją kondycje fizyczną, a ograniczenia tkwią tylko w głowie. Dziś zachwyca nie tylko swoją wyjątkową urodą, ale także podejściem do życia oraz pewnością siebie.

Ta kobieta wszystkim pokazuje, że można mieć 60 lat i świetnie wyglądać

Lynda Jager z Ontario długo zbierała się w sobie, zanim pokazała pełnię swoich możliwości. Zaczęła ćwiczyć jako 20-latka, jednak na siłownię zajrzała po raz pierwszy po 30. Dopiero wtedy czuła się na tyle pewnie, by zacząć tam regularnie uczęszczać. Spodobało się jej podnoszenie ciężarów i kulturystyka. Właśnie tym dziedzinom postanowiła się oddać.

Choć osiągała wspaniałe rezultaty, potrzebowała aż 20 lat ciężkiej pracy, by uznać, że czuje się gotowa,  by stanąć do rywalizacji z innymi. W wieku 51 lat zaczęła startować w pokazach, odnosiła też wiele sukcesów, została między innymi wielokrotną czempionką kulturystyki. Dziś, choć dla wielu to wręcz niewiarygodne, kobieta ma sześciopak na brzuchu i wyrzeźbione ramiona, a na jej ciele próżno szukać choć grama tłuszczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo wieku nie poddaje się i dalej dąży do perfekcji

Lynda ma już 61 lat, ale nie zamierza się poddawać. Uważa, że wiek nie jest żadną przeszkodą, a w zdrowym ciele zdrowy duch. Nadal ćwiczy i pomaga innym w dbaniu o tężyznę fizyczną - jest trenerką personalną. Ponadto zajmuje się administracją, jest też mamą sześciorga dzieci i żoną 55-letniego Henry'ego. Aż trudno uwierzyć, że w natłoku zajęć znalazła czas na rozwój swojej kulturystycznej pasji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie

2. Kolejny samorząd wystawił PiS rachunek. Miastu brakuje aż 125 mln zł

Sportsmenka podkreśla, że chciałaby by być inspiracją dla innych kobiet, które się wahają lub nie wiedzą, jak zacząć. Poleca im metodę małych kroków, którą sama stosowała i zaznacza, że w żadnym wieku nie jest za późno, aby zacząć o siebie dbać. Ważne jest, aby nie szukać wymówek - jeśli się chce, można osiągnąć wszystko bez względu na okoliczności.

(Fot. Facebook.com/Lynda Jager)

 

  1. Samolot znanej piosenkarki stanął w płomieniach! Uderzył w ziemię przy lądowaniu
  2. Nie żyje legendarna artystka. Odeszła niespodziewanie, rodzina i fani są zrozpaczeni, nie wiedzą co ją zabiło
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Facebook

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu