Owinęła brzuch oraz nogi folią i poszła spać. Rodzinie opadły szczęki widząc efekt

Owinęła brzuch oraz nogi folią i poszła spać. Rodzinie opadły szczęki widząc efekt Źródło: YouTube/NICOLE SKYES

Kobieta udowodniła, że owijanie ud i brzucha folią naprawdę działa. Jeżeli sprawdzisz, jakie wyniki dał jej ten eksperyment, pokochasz ten sposób!

Kobieta udowodniła, że sposób z wykorzystaniem folii spożywczej naprawdę działa. Ciężko uwierzyć, że coś tak banalnego i taniego może przynosić korzyści, a jednak. Kobieta również była sceptycznie nastawiona do tej metody, ale postanowiła sprawdzić, czy działa. Swoimi wynikami pochwaliła się w internecie. Dzięki niej ten sposób pokochają miliony.

Nicole Scace chętnie testuje różne produkty. Często obala mity lub promuje jakiś interesujący przedmiot. Najchętniej jednak sprawdza rady DIY, czyli rzeczy, które możemy wykonać samodzielnie. Kobieta interesuje się kosmetykami i modą. Wiele fanek może jej pozazdrościć nienagannej sylwetki i wyglądu. Dzięki swoim testom daje sprawdzone przepisy jak osiągnąć wspaniałe efekty związane z urodą lub czego absolutnie nie robić.

Kobieta sprawdza działanie folii

Filmik, w którym testuje znany już większości sposób poprawy sylwetki, "Nylon Cling Body Wrap", podbija internet. Okazało się, że może on przynieść zadowalające efekty. Sztuczka polega na tym, aby owinąć folią spożywczą miejsca, które narażone są na występowanie większej ilości tłuszczu w pewnych częściach ciała. Te „obszary problemowe” należy solidnie owinąć folią spożywczą i pozostawić na dłuższy czas, np. na okres snu. Celem tej sztuczki jest pomoc w redukcji tłuszczu i przekształceniu tego miejsca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta dodała jeden element, który sprawił, że ten sposób przyniósł efekty. Zdecydowała się posmarować brzuch i biodra olejem kokosowym. Olej miał zwiększyć przyczepność folii do ciała. Następnie owinęła wybrane miejsca folią i poszła spać. Przyznaje, że nie było to zbyt wygodne. Następnego ranka zauważyła, że olej utrzymał folię na swoim miejscu, zdjęła ją i była zszokowana wynikami.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Kobieta dzieli się wynikami tekstu

Nicole zauważyła, że folia przyniosła efekt już po jednej nocy: jej brzuch i biodra mają bardziej odpowiedni kształt. Efekt jest powalający jak na taki krótki czas testu. Może być prawdziwym hitem podczas odchudzania.

- To sztuczka kosmetyczna i robisz to na własną odpowiedzialność. Wiedz tylko, że nie zrzucisz zbyt wiele z dnia na dzień. Nie tak działa nasze ciało. Jeśli chcesz schudnąć, musisz ćwiczyć i monitorować wszystko, co jesz. Przylegająca folia przyspieszy ten proces. To nie jest magia, ale pomoże - upomina Nicole.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczne pierniczki świąteczne oczarują całą twoją rodzinę. Miękkie i pyszne ozdobią każdy wigilijny stół
  2. Świąteczne kotlety schabowe to absolutny hit. Zachwyci się nimi cała rodzina
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News