Kierowca Ubera bohaterem, zachował zimną krew. Uratował zdrowie, a może i życie kobiety

Kierowca Ubera bohaterem, zachował zimną krew. Uratował zdrowie, a może i życie kobiety Źródło: Flickr/Stock

Kobieta została uratowana przez kierowcę Ubera, który w niecodziennej sytuacji zachował zimną krew. Trzeźwość umysłu i profesjonalizm mężczyzny uchroniły swoją pasażerkę przed uszczerbkiem na zdrowiu, a być może nawet uratowały jej życie.

Kobieta zdecydowała się skorzystać z usług aplikacji Uber, podobnie jak miliony ludzi na całym świecie. Nie spodziewała się jednak tego, co ją czeka - jej kierowca, zachowując zimną krew, uchronił ją przed niebezpieczną sytuacją. Mężczyzna uratował swoją pasażerkę i być może to dzięki niemu tego pechowego dnia nie zginęła. Jego zachowanie powinno być wzorem dla innych. 

Kobieta miała do kierowcy nietypową prośbę

Kobieta znalazła się w trudnej sytuacji, z której wyjść pomógł jej kierowca Ubera. Dziewczyna wracała właśnie z grupą przyjaciół, podczas którego nieustannie nagabywał ją pewien mężczyzna. Adorator był dość ofensywny w swoich zalotach i narzucał się kobiecie, która chciała się od niego uwolnić. 

Wtedy na ratunek przyszedł jej kierowca Ubera, który wedle prośby pasażerki, odegrał nietypową rolę. Dzięki temu, że przystał na jej niecodzienną prośbę, nie tylko bardzo jej pomógł, ale również być może uratował ją przed tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Bohaterska postawa kierowcy

Kierowca Ubera, Brandon Gale, opowiedział, że 30 sekund po otrzymaniu wezwania dostał od swojej przyszłej pasażerki wiadomość z nietypową prośbą - miał udawać jej chłopaka. Mężczyzna nie dopytywał zbyt długo i spełnił niecodzienne życzenie pasażerki. Potraktował sprawę bardzo poważnie i zdjął wszelkie oznaczenia, które mogłyby sugerować, że jest pracownikiem Ubera. 

Gdy podjechał po wyznaczone miejsce, kobieta rzuciła do niego czułe powitanie sugerujące zażyłość, na co Brandon bez mrugnięcia okiem odpowiedział tym samym. Jak się później okazało, dzięki jego zachowaniu pasażerce udało się uwolnić od nachalnego mężczyzny, który ją nękał i był wyjątkowo nachalny. Kobieta bardzo podziękowała kierowcy Ubera za jego nieocenioną pomoc - stał się jej bohaterem, który zupełnie bezinteresownie wsparł ją w potrzebie i być może uchronił przed wielkim nieszczęściem.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Gdyby nie Brandon ten wieczór mógłby się zakończyć dla tej dziewczyny tragicznie, biorąc pod uwagę to, że agresywny mężczyzna proponował jej odprowadzenie do domu albo podwiezienie samochodem, co może sugerować, że miał wobec niej niecne plany. Postawa kierowcy Ubera imponuje i świadczy o tym, że jest on prawdziwym bohaterem, który martwi się o bezpieczeństwo kobiet i jest gotowy w każdej chwili ruszyć do akcji. 

 

  1.  Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Indy100.com

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu