Kobieta nałożyła odżywkę kupioną w popularnym supermarkecie. Włosy zaczęły jej wypadać garściami

Kobieta nałożyła odżywkę kupioną w popularnym supermarkecie. Włosy zaczęły jej wypadać garściami Źródło: youtube/WCCO - CBS Minnesota

Kobieta chciała poprawić kondycję swoich włosów, dlatego kupiła odżywkę sprawdzonej marki w popularnym dyskoncie. Po pierwszym użyciu zaczęła przeżywać prawdziwy dramat - jej włosy wypadały z głowy garściami.

Kobieta nie spodziewała się, że przeżyje stratę swoich włosów. Gdy kupowała odżywkę, miała nadzieję, że dzięki niej włosy będą mocniejsze i zachowają naturalny blask. Efekt był zupełnie odwrotny. Klientce sklepu po pierwszym użyciu odżywki zaczęły wypadać włosy.

Kobieta kupiła tą samą odżywkę co zawsze. Tym razem nie zadziałała tak jak zawsze

21-letnia Ashley Richmond kupiła w popularnej w USA sieci dyskontów Walmart odżywkę, którą już wielokrotnie używała. Do tej pory nie miała z kosmetykiem żadnych problemów, a efekty jego używania były zadowalające. Jednak tym razem coś poszło nie tak. Gdy nałożyła ją na włosy i spłukała wodą, spostrzegła, że zaczynają jej wypadać włosy.

- Córka chciała się ratować, przedłużając włosy, ale te stały się tak słabe, że wypadają garściami. Nic nie da się zrobić. Zmuszona była je zgolić, a ja nie mogę patrzeć na jej cierpienie. Choć według mnie wciąż jest piękna - opowiadała załamana matka 21-latki.

Okazało się, że w środku znajdowała się niebezpieczna mieszanka

Niestety, już po fakcie spostrzeżono, że odżywka, która zawsze była białej barwy, tym razem była w kolorze różowym. Okazało się, że ktoś zrobił wyjątkowo niewybredny i nieodpowiedni żart - wymieszał szampon z płynem do depilacji. Właśnie w wyniku takiego połączenia, Ashley Richmond straciła włosy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uważajcie na kosmetyki do włosów kupowane w marketach. Moja córka nabyła niedawno odżywkę i ktoś musiał wymieszać ją z kremem do depilacji! Kiedy to piszę, ona traci kolejne włosy i płacze. [...] Policja właśnie zabezpiecza nagrania z monitoringu, aby wykryć sprawcę - pisała mama dziewczyny na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice
2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Zgodnie z tym, co poinformowała matka Ashley - sprawą zajmuje się policja. Właściciele sklepu również dokładają wszelkich starań, aby wykryć na monitoringu, kto jest odpowiedzialny za stworzenie niebezpiecznej mieszanki w ich lokalu. Nie wiadomo czy nie wymieszał ze sobą więcej kosmetyków, co również może być tragiczne w skutkach.

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu