Kobieta była pewna, że ma odcisk od okularów. Lekarz przekazał jej diagnozę, która ścięła ją z nóg

Kobieta była pewna, że ma odcisk od okularów. Lekarz przekazał jej diagnozę, która ścięła ją z nóg Źródło: Narelle Krikhoff

Kobieta przez pewien czas żyła w przekonaniu, że okulary przeciwsłoneczne odcisnęły ślad na jej nosie, jednak kolejne wydarzenia zmotywowały ją do tego, by udać się po poradę do specjalisty. Nie spodziewała się, że diagnoza okaże się tak przerażająca.

53-letnia kobieta nigdy nie miała poważniejszych problemów ze swoim zdrowiem, dlatego gdy zauważyła na nosie niewielki ślad, nie przejęła się nim od razu. Minęło trochę czasu zanim zdecydowała się na wizytę w gabinecie lekarskim, by ostatecznie przekonać się, czy małe znamię rzeczywiście jest dla niej nieszkodliwie. Zamarła, gdy poznała prawdę. 

Kobieta była pewna, że ma na nosie odcisk od okularów 

53-letnia Narelle Krikhoff, trenerka fitness z Australii, nigdy nie mogła narzekać na swoje zdrowie. Aktywności fizyczna, a przede wszystkim odpowiednia dieta, chroniły ją od wszelkiego rodzaju chorób. Nie zwróciła zatem większej uwagi na małe przebarwienie na swoim nosie, bowiem jak sobie wówczas tłumaczyła, wywołały je okulary przeciwsłoneczne, które nosiła niemal każdego dnia. 

Minęło trochę czasu, a niewielki ślad zaczął przysparzać jej coraz więcej kłopotów. Nagle skóra na nosie zaczęła krwawić, co zaniepokoiło Narelle na tyle, że w końcu wybrała się do lekarza. Specjalista już po wstępnej obserwacji czuł, czym może być ślad, jednak dopiero przeprowadzone badanie pozwoliło mu potwierdzić teorię. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Diagnoza lekarza ścięła ją z nóg 

Australijka nie spodziewała się, że diagnoza będzie dla niej takim wstrząsem, okazało się bowiem, że to na pozór niewielkie i nieszkodliwe znamię poważnie zagraża jej życiu. Lekarze odkryli, że kobieta cierpi na nowotwór skóry, w przypadku którego czas ich działania miał ogromne znaczenie. 

Specjaliści musieli natychmiast podjąć odpowiednie kroki, przeprowadzając na Narelli operację, wycinając jej kawałek skóry. Na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem i 53-latka znów może cieszyć się pełnią zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał tylko 30 lat

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

- Po operacji bardzo się wstydziłam. Myślałam, że już nigdy nie będę mogła wyjść na dwór. Jednak teraz blizny prawie nie widać i jestem szczęśliwa (...) Jak się okazało, raka może mieć każdy - przyznaje Australijka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

Źródło: fakt 

Następny artykuł