Kobieta wstała z ławki i weszła prosto na tory, pod nadciągające metro. Powód jej zachowania może dotyczyć każdego

Kobieta wstała z ławki i weszła prosto na tory, pod nadciągające metro. Powód jej zachowania może dotyczyć każdego Źródło: twitter/metro_madrid/

Kobieta, jak gdyby nigdy nic, po prostu wstała i weszła prosto na tory. Świadkowie zdarzenia byli przerażeni widząc, że do tunelu właśnie wjeżdża rozpędzone metro.

Kobieta najwyraźniej nie zdawała sobie sprawy z tego, co wydarzy się za chwilę. Nikt nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy tak po prostu wstała z ławki i bez najmniejszego zawahania weszła na tory. Jeszcze większe emocje budzi powód, dla którego to zrobiła. 

Kobieta wstała i weszła na tory, prosto pod najeżdżające metro. Powód może dotyczyć każdego 

Zdarzenie miało miejsce w jednej z linii metra w Madrycie. Wśród czekających na peronie osób znajdowała się również młoda kobieta, która w pierwszej chwili nie wzbudzała niczyich podejrzeń. Gdy w tunelu rozległ się wyraźny odgłos nadciągającego metra, ona po prostu wstała i skierowała swoje kroki w kierunku torów. 

Ku zaskoczeniu wszystkich, gdy kobieta była już na samej krawędzi, wcale się nie zatrzymała, a wręcz przeciwnie - zrobiła kolejny krok i spadła na tory. W tym samym czasie w oddali pojawiły się już światła metra, a świadkowie zdarzenia od razu poderwali się ze swoich miejsc, próbując jakoś pomóc kobiecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dla maszynisty nagłe zatrzymanie tak ogromnego pociągu było niemożliwe, jednak dzięki szybkiej interwencji pozostałych pasażerów, życie poszkodowanej udało się ocalić. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie sekundy dzieliły ją od śmierci, jednak jeszcze trudniej jest zrozumieć, dlaczego wtargnęła na tory. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna

2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Na nagraniu z monitoringu widać, że wstająca z miejsca kobieta, nawet na chwilę nie oderwała swojego wzroku od telefonu komórkowego, a równocześnie idąc i wpatrując się w jego ekran, nie zdawała sobie sprawy, że właśnie zbliża się do krawędzi. Madryckie metro postanowiło nagłośnić całą sprawę wszystkim ku przestrodze, twierdząc, że dokładnie takie samo zachowanie można zaobserwować u coraz większej grupy osób. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

Źródło: polsat news 

Następny artykuł