Doniesienia są tragiczne. Ewa Borek nie żyje

Doniesienia są tragiczne. Ewa Borek nie żyje Źródło: .

Kobieta, która tak wiele robiła dla społeczeństwa, nie żyje. Tysiącom osób trudno jest pogodzić się z jej nagłym odejściem, to wielka strata.

Wybitna kobieta, której największą pasją było niesienie pomocy innym, odeszła. Chyba nie było w Polsce osoby, która nie słyszałaby choć kilku ciepłych słów na jej temat. Wielu trudno będzie pogodzić się z jej śmiercią. 

Nie żyje Ewa Borek. Jej odejście to szok

Dzisiejszym popołudniem media obiegły przykre informacje o śmierci Ewy Borek - prezeski Fundacji My Pacjenci, ekspertki z zakresu systemu ochrony zdrowia. Mogła poszczycić się 20-letnim stażem pracy w dużych, międzynarodowych firmach. Pierwsze oficjalne doniesienia pojawiły się na Facebooku Fundacji, gdzie zamieszczono jej pamiątkowe zdjęcie, na którym czule się uśmiechała. 

- Z ogromną przykrością zawiadamiamy, że dziś rano odeszła nasza Prezes Ewa Borek. Ewa… nie umiemy i nie chcemy pisać o Tobie w czasie przeszłym. Zawsze z nami - napisano. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Liczba zasług, jakie można jej przypisać, zdaje się nie mieć końca, jednak ku jej pamięci warto wymienić choć kilka. Borek angażowała się w prowadzone z rozmachem projekty edukacyjne, tj. Wolność Oddechu, realizowany w szkołach podstawowych w całej Polsce, czy projekt Rak Piersi od A do Z, realizowany we współpracy z Instytutem Praw Pacjenta, który zaowocował wzrostem świadomości praw pacjenta wśród polskich Amazonek.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską

2. Gwiazda seriali TVP i TVN nagle przerywa karierę i żegna się z fanami. Z jej zdrowiem jest bardzo źle

Co więcej, Borek jest autorką licznych publikacji w prasie branżowej, gdzie poruszyła tematykę w dziedzinie usprawnienia systemu ochrony zdrowia. Jej śmierć to wielka strata, z którą trudno będzie się uporać. W chwili obecnej nie pojawiło się jeszcze zbyt wiele informacji na temat przyczyn śmierci, jednak niewykluczone, że pojawią się one w przeciągu najbliższych godzin lub dni. Pogrążeni w smutku internauci licznie składają swoje kondolencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

Źródło: facebook 

Następny artykuł