Mało, która kobieta wie jaką funkcję ma spełniać kieszonka w majtkach
Analise Benevides Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 4 Lipca 2020

Mało kto wie, do czego naprawę służy kieszonka w damskich figach. Jej przeznaczenie wielu wprawia w osłupienie

Kobieta zapewne trzyma w swojej szafie wiele ubrań, które starannie dobiera do stosownej okazji. Nie inaczej jest także w przypadku codziennego wyboru bielizny, ponieważ nie zawsze mamy ochotę zakładać na siebie koronkowe stringi. Czasem lepiej wybrać wygodne figi zapewniające komfort, ale ile z was wie, do czego służy mała kieszonka znajdująca się w każdych majtkach?

Kobieta nie ma łatwego życia i niestety społeczeństwo lubi wmawiać nam, jak powinnyśmy wyglądać. Trzeba pamiętać, że najbardziej liczy się nasz komfort i to przede wszystkim my musimy być zadowolone ze swojego wyglądu. Dobierając kolejne elementy garderoby, warto wiedzieć, że liczy się nie tylko estetyczna część ubrania. Należy zwrócić uwagę na jego praktyczną stronę. Kieszonka w damskich figach spełnia właśnie tę rolę.

Gdzie na grzyby - nietypowe miejsceZbierali grzyby, ale nie w lesie ani na polanie. Wybór miejsca odbiera mowę, mało kto by się odważyłCzytaj dalej

Każda kobieta powinna to wiedzieć

Kobieta przekraczająca próg sklepu z bielizną niestety zwraca głównie uwagę tylko i wyłącznie na wygląd biustonoszy oraz majtek i tego, jak będą one wyglądać na ciele. Praktycznie żadna z nas nie zastanawiała się nad małym elementem obowiązkowym w każdych figach. Czy zwróciłyście uwagę na małą kieszonkę umieszczoną w kroku? Nie spełnia ona roli estetycznej, ponieważ jest ukryta. Nie podkreśla również naturalnych kształtów, ale producenci bielizny nie mają zamiaru z niej rezygnować i powinno to ucieszyć każdą kobietę. Okazuje się, że nie zawsze mamy świadomość zabiegów stosowanych przez pomysłodawców konkretnych rozwiązań, które znacznie poprawiają komfort naszego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Stanisława CelińskaStanisława Celińska nagle zniknęła z mediów. Wiemy, co się z nią teraz dzieje, smutneCzytaj dalej

Kieszonka w damskich figach ma konkretne zadanie

Przeważnie ten fragment bielizny wykonany jest z niezwykle miękkiego i delikatnego materiału. Nie musi być w identycznym stylu i akurat w tym przypadku liczy się jakość oraz właściwości półproduktu. Nie jest to bez znaczenia, w końcu będzie miała ona kontakt z jednym z najbardziej delikatnych fragmentów naszego ciała. I właśnie z nimi bezpośrednio związana jest jej funkcja. Otóż każda kobieta powinna wiedzieć, że mała kieszonka ukryta w damskich figach służy tak naprawdę do ochrony miejsc intymnych przed otarciami.

Dzisiaj grzeje:

1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają

2. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

To rozwiązanie pomaga nam uniknąć wiele bólu

Szczególnie latem kobieta wie, jak nieprzyjemnym uczuciem są otarcia w okolicach ud, które z racji zwiększonej potliwości powstają zdecydowanie łatwiej. Dzięki zastosowaniu ergonomicznego rozwiązania, jakim jest wszycie małego fragmentu materiału w figi, kobiety mogą uniknąć wiele bólu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteście klientami Biedronki? Uważajcie na okropne działania oszustów w internecie, dziesiątki osób już są ofiarami ponurych praktyk
  2. Ponętne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki. Pokazała niemal wszystko, zasłoniła się tylko kwiatkiem (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Dotyczy wszystkich Polaków, nie chodzi o koronawirusa
  4. Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji
  5. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Zdążył wystąpić w prawdziwych polskich hitach. Marcin Kołodyński zginął tragicznie, miał przed sobą całe życie

Tata - prawda o śmierci dzieciNiestety, nie żyją roczne bliźnięta. Tata wyznał zatrważającą prawdęCzytaj dalej

Źródło: lolmania.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News