Kobieta
.
Klaudia Bochenek - 4 Stycznia 2020

Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

Kobieta z Łodzi codziennie przechodzi koszmar. Zawsze kończy się tym, że zbiera robaki do słoika i wcale nie ma zamiaru się ich pozbywać. Opowiedziała swoją historię, jest bezsilna.

Kobieta na co dzień mieszkająca w Łodzi nie daje sobie już rady. Jedyne, co może zrobić, to zbierać robaki. Nie widzi dla siebie lepszej przyszłości.

Kobieta zbiera robaki i przetrzymuje w słoiku. Mieszkańcy wysyłają ciągłe skargi

60-letnia pani Barbara mieszka w centrum Łodzi, w kamienicy przy ulicy Jaracza. Nie posiadała się z radości, kiedy rok temu do użytku został oddany budynek wyremontowany od podstaw. Mieszkańcy byli zadowoleni, że mogą mieszkać w tak dobrze usytuowanym miejscu, w pachnącej, nowej, pomalowanej kamienicy. Jeszcze przed świętami zarówno oni, jak i pani Barbara zaczęli żałować swoich zachwytów, posypały się skargi do właściciela budynku.

NowotwórKiedy zachorował na nowotwór zaczął codziennie jeść popularny produkt. Zadziwił lekarzy, z jego ciałem zaczęły się dziać niesłychane rzeczyCzytaj dalej

- W piwnicy stoi woda, a z wentylacji atakują nas robaki. Najpierw sąsiadka zauważyła robale. Powiedziała mi o tym i ja zaczęłam się przyglądać. Nie musiałam długo szukać - mówi pani Barbara. Nie wiedziała, co z nimi robić. Początkowo zabijała robaki, ale to wcale nie zmniejszało ich populacji. W końcu postanowiła łapać je do słoika, ale nie miała zamiaru ich wyrzucać. Trzyma je w naczyniach w określonym celu.

Mieszkańcy "śpią na robakach". Urzędnicy nie mogą wiele zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Maryla Rodowicz i Daniel OlbrychskiRodowicz i Olbrychski nie chcą mówić na pewien drażliwy temat. Koniec okazał się strasznie bolesny dla obojgaCzytaj dalej

Mieszkanka kamienicy trzyma robaki w słoikach, aby potem pokazać je administracji. Chce wypełnić przynajmniej kilka sporych słoików - pokazać to osobom, które siedzą na "ciepłych posadkach" i które nie odczuwają codziennego koszmaru. A przecież pędraki widać dosłownie wszędzie - na kuchennym stole, w łazience, sypialni.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Pani Barbara nie wie, skąd biorą się robaki. Być może z sąsiedniej, pustej kamienicy; wiadomo, że przeciskają się przed przewody wentylacyjne (które zamiast wydmuchiwać powietrze, wdmuchują je do środka) i elektryczne. Robaki stanowią ewidentne zagrożenie dla zdrowia i życia. Poza tym mieszkańcy zauważyli wiele innych niedociągnięć spowodowanych przez budowniczych. Urzędnicy mogli tylko zlecić ekspertyzę w sprawie pojawienia się wody w piwnicy i zaproponowali dezynfekcję.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Grabowski nie mógł już dłużej milczeć. Zdradził całą prawdę, był zdruzgotany
  5. Agnieszka Woźniak-Starak już doszła do siebie po tragedii? Mówi o magii i chwali się nową, niebezpieczną pasją

Test zdradzi prawdę o tobieZaciśnij pięść i spójrz na jej kształt. Jeden drobiazg zdradzi całą prawdę o Twoim charakterzeCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News