Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie
.
Weronika Wasiak - 3 Lutego 2020

Z trumny dochodziły dziwne dźwięki, wtedy dokonano odkrycia. Kobieta urodziła dziecko w grobie

Kobieta urodziła dziecko w grobie. Absurdalna i jednocześnie mrożąca krew w żyłach historia dociera do kolejnych słuchaczy, którzy nie dowierzają wręcz, że rzeczywiście wydarzyło się coś tak koszmarnego.

Kobieta miała najpierw zostać pochowana żywcem, a potem urodzić w grobie. Nikt nie miałby o tym pojęcia, gdyby nie dziwne dźwięki, które zaczęto słyszeć na cmentarzu. W końcu zdecydowano o skontrolowaniu niepokojącej sytuacji, a gdy otworzono nagrobek dokonano makabrycznego odkrycia. Widok zapierał dech w piersiach.

Kobieta po operacjachJak można zrobić sobie tak wielką krzywdę? Wydała ponad 300 tysięcy złotych, żeby być "kobietą idealną", jej wygląd przed operacjami jest powalającyCzytaj dalej

Z trumny dochodziły podejrzane odgłosy. Kobieta urodziła w grobie

Na jednym z warszawskich cmentarzy postawiono pomnik z porażającym motywem. Przedstawia on pękniętą płytę grobu, z której próbuje wydostać się młoda kobieta trzymająca za rączkę małe dziecko. Przedstawiona postać to 33-letnia Anna Regina Kilemann, a z nagrobkiem wiążę się mrożąca krew w żyłach historia. Choć wielu uważa, że niegdyś rzeczywiście doszło do podobnego zdarzenia inni uważają to jedynie za legendę opowiadaną dzieciom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ZwierzęJakie zwierzę widzisz jako pierwsze na obrazku? Pierwszy wybór mówi wszystko o twojej inteligencjiCzytaj dalej

Głosi ona, że w 1793 roku Anna miała zostać uznana za zmarłą, choć tak naprawdę przebywała w letargu, czyli stanie charakteryzującym się bezwładem, brakiem reakcji na bodźce, a procesy życiowe są w dużym stopniu zahamowane. Ponadto, kobieta spodziewała się dziecka. Gdy jednak uznano, że nie żyje zorganizowano pochówek, a ciało złożono na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:

1. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Tutaj wersje legendy zaczynają się nieco różnić. Jedna głosi, że wątpiący w śmierć ukochanej mąż kazał otworzyć trumnę, a druga, że zajmujący się cmentarzem grabarz usłyszał jęki 33-latki, o czym natychmiast zawiadomił jej rodzinę. Ci zdecydowali otworzyć grób, by przekonać się, czy zmarła rzeczywiście mogła wydawać z siebie jakieś dźwięki. Wówczas odkryto, że kobieta urodziła w nim dziecko, jednak gdy poznano prawdę było już za późno i zarówno ona, jak i dziecko nie żyli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Dom z sekretnym pokojemDzieci znalazły w domu sekretny pokój. Zamarły, kiedy zobaczyły, co było w środkuCzytaj dalej

Źródło: rmf fm

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News