Kobieta wsiadła na pokład samolotu w wyzywającym stroju. Współpasażerowie nie mieli zamiaru jej tolerować i dopięli swego

Kobieta wsiadła na pokład samolotu w wyzywającym stroju. Współpasażerowie nie mieli zamiaru jej tolerować i dopięli swego Źródło: Twitter/Gutsynaij News

Kobieta o niespotykanej urodzie weszła na pokład samolotu. Zwróciła na siebie uwagę niemal wszystkich pasażerów. Strój, w którym się pokazała, był ich zdaniem zdecydowaną przesadą. Złożyli skargę personelowi, który był zmuszony wkroczyć do akcji. Sprawy przybrały zaskakujący obrót.

Kobieta chciała udać się w daleką podróż. Wybrała do tego celu samolot linii EasyJet. W dniu wylotu przybyła na lotnisko, a potem weszła do samolotu. Już na bramkach ochroniarze mieli z nią problem. Zastanawiali się, czy wpuścić kobietę w takim stroju na pokład. Ostatecznie przepuścili ją przez bramki. Jak się później okazało jej niestosowny strój nie podobał się nie tylko ochroniarzom, ale także pasażerom. Gdy ją zobaczyli - oniemieli.

Kobieta weszła na pokład samolotu w erotycznym stroju

Jak donosi "The Sun", pewna 31-latka szybko zakończyła swoją podróż samolotem. Wszystko z powodu stroju, który wybrała na podróż. Ubrała się w prześwitującą, wręcz erotyczną bieliznę, przez którą widać jej było biust. Jak sama przyznała - przesadziła.

Pasażerowie, widząc ją w tej nietypowej kreacji, postanowili poprosić ją, aby się przebrała. Kobieta przystała na tę prośbę i założyła na siebie koc, którym okryła prześwitujące, intymne części swojego ciała. Samolot miał więc już wystartować, a problem zdawał się być zażegnany. Niestety, to był dopiero początek kłopotów. W pewnym momencie bohaterka dnia pokłóciła się z jedną ze stewardess. Zdecydowano się więc wyprosić ją z pokładu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Załoga zachowała się wobec mnie skandalicznie. Stewardesa mnie obraziła i wyprowadziła mnie z równowagi. Potem musiałam opuścić samolot i poczekać na następny. Za bilet musiałam zapłacić ze swojej kieszeni - wyznała w rozmowie z "The Sun".

Z późniejszego oficjalnego oświadczenia rzecznika linii EasyJet wynika, że kobieta nie została jednak wyproszona z samolotu za swój naganny strój, ale właśnie za to, że opryskliwie zachowywała się wobec załogi.

Fot. Twitter/Gutsynaij News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska zdeklasowała Dudę i Komorowską! NIGDY nie wyglądała lepiej, to petarda! "Wspaniała kobieta z klasą"
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
       

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News