Matka weszła do pokoju córeczki i stanęła jak wryta. Dziewczynka nie była sama, kobieta błyskawicznie sięgnęła po telefon

Matka weszła do pokoju córeczki i stanęła jak wryta. Dziewczynka nie była sama, kobieta błyskawicznie sięgnęła po telefon Źródło: YouTube kristinnc2002

Dla każdej mamy córka jest prawdziwym oczkiem w głowie, którego trzeba doglądać. Pewna kobieta postanowiła sprawdzić, czy jej dziecko jest bezpieczne podczas drzemki. Nie podejrzewała, że dziewczynka nie będzie sama w łóżku. Wszystko zostało zarejestrowane.

Kiedy kobieta weszła do pokoju swojego dziecka, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że jej córka nie była sama. Mama nie mogła stać bezczynnie i jako na dowód tego, co zobaczyła, zrobiła nagranie, które szybko obiegło cały internet. Co uchwyciła kamera w telefonie?

To, co zobaczyła kobieta w pokoju córki, wywołało u niej szok

Nie da się ukryć, że niejedna mama chce wiedzieć, co dzieje się w pokoju ich pociech. Już wcześniej wspominaliśmy o tym jak bardzo zaskoczona była kobieta, która zainstalowała w pokoju swoich córek ukrytą kamerę. Tym razem pewna mama nie posunęła się do takiego podstępu i chciała po prostu zobaczyć, co dzieje się z jej dzieckiem. To, co ukazało się jej oczom, z pewnością na długo pozostanie w jej pamięci.

Kobieta pochodząca z z Północnej Karoliny nazywa się Kristin Leigh Rhyneheart. Młoda mama miała w zwyczaju sprawdzać, czy jej córka podczas drzemki jest na pewno bezpieczna. Pewnego dnia podczas takiej kontroli przeżyła niezwykłe zaskoczenie. Nie podejrzewała, że dziewczynka nie będzie sama w łóżku. Kobieta chwyciła za telefon i wszystko nagrała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co takiego nagrała kobieta?

Kiedy kobieta weszła do pokoju swojej córki, od razu zauważyła, że dziewczynce ktoś towarzyszy w trakcie drzemki. Okazało się, że razem z dzieckiem w łóżeczku leży pies. Czworonóg był nawet przykryty kocykiem. Bez wątpienia taki widok jest niebywale uroczy. Młoda mama musiała to zarejestrować. Wyjęła telefon i już po chwili nagranie krążyło w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyjątkowo przykre informacje o nagłej śmierci obiegły media. Niestety, nie żyje uwielbiany restaurator, smutne wiadomości napłynęły prosto z USA

2. Nie żyje poszukiwany chłopiec. Znaleziono ciało 4-letniego Marka

Pies, który pilnował jej córki podczas drzemki, szybko stał się gwiazdą internetu. Liczba wyświetleń mówi sama za siebie. Nagranie zostało wyświetlone ponad 6 milionów razy. To po prostu trzeba zobaczyć. Więź łącząca czworonoga i dziecko jest naprawdę niezwykła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 23-latka myślała, że ma kamicę nerkową. Do domu wróciła z noworodkiem
  2. Z ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitala
  3. Kolejne ognisko wirusa w naszym kraju. Potwierdzono zakażenia w bardzo niebezpiecznym miejscu
  4. Masz drugi podbródek? Możesz się go pozbyć jednym dziecinnie prostym trikiem, efekt jak po operacji plastycznej
  5. Cole Sprouse aresztowany! Uczestniczył w pokojowym proteście
  6. Szykują się ogromne grzybobrania. Znalazł 7 grzybów w 1 miejscu

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News