Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę

Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę Źródło: Screen/Youtube/Mamas Con Ganas

Kobieta, mimo iż była już w 9. miesiącu ciąży, cały czas była aktywna. Przyszła mama kocha taniec i nie wyobraża sobie nawet chwilowej przerwy od kroków salsy. Tuż przed rozwiązaniem dała niesamowite, taneczne show, że aż wszystkim zgromadzonym odebrało mowę.

Kobieta czuła się fantastycznie przez całą ciążę i nie zamierzała robić sobie przerwy od tanecznych treningów. Dziewczyna uwielbia salsę i razem ze swoim tancerzem dała show w 9. miesiącu ciąży. Wszyscy zgromadzeni na pokazie, byli w kompletnym szoku. Duży brzuch w ogóle nie przeszkadzał przyszłej mamie w wykonywaniu skomplikowanych figur tanecznych, a gdy zrobiła krok w lewo, wszystkim odebrało mowę. 

Kobieta tańczyła przez całą ciążę

Ta dziewczyna może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ przez całą ciążę czuła się fantastycznie, dzięki czemu nie musiała przerywać tanecznych treningów. Do samego porodu żyła aktywnie i cieszyła się zdrowiem. Jak się okazuje, taniec jest zalecany wszystkim przyszłym mamom. Jest to bezpieczny trening dla kobiet w ciąży, który dodatkowo jest świetną zabawą. 

Przyszła mama tryskała radością

Ludzie, którzy są pozytywnie nastawieni do świata, potrafią zarazić swoim optymizmem nawet największego ponuraka. Tak też jest w tym przypadku. Dziewczyna, gdy tylko wyszła na parkiet, zaraziła wszystkich swoją pozytywną energią i pięknym uśmiechem. Każdy patrzył z zachwytem na tańczącą przyszłą mamę, która zrobiła krok w lewo, po czym wykonała zapierające dech w piersiach figury taneczne, a wszystkim odebrało mowę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wyjątkowy taniec został nagrany i wrzucony do sieci. Internauci są zachwyceni zwinnością i gracją przyszłej mamy i nie mogą uwierzyć, że tuż przed porodem można być w tak fantastycznej formie. Na ten moment filmik został obejrzany już ponad 14 mln razy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Koniecznie sprawdźcie jak świetnie zatańczyła kobieta w 9 miesiącu ciąży. Należy jednak pamiętać, że nie każda przyszła mama może być tak aktywna tuż przed porodem, jak dziewczyna z nagrania. Zawsze warto skonsultować się z lekarzem, który z pewnością powie, co w konkretnym przypadku jest wskazane, a czego należy jednak unikać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News