W rodzicach aż zagotowało się z wściekłości. Odkryli co seryjna gwałcicielka robiła z ich dziećmi

W rodzicach aż zagotowało się z wściekłości. Odkryli co seryjna gwałcicielka robiła z ich dziećmi Źródło: Pexels.com / Nicolas Postiglioni

Kobieta, która została skazana za kilka gwałtów, po wyjściu na wolność zaczęła nowe życie. To, czym się zajmowała, jest naprawdę przerażające. Nie ma się co dziwić, że rodzice dzieci jednej ze szkół wpadli w furię.

Wspomniana kobieta to Karla Homolka - Kanadyjka skazana w 1993 roku za morderstwo dwóch nastoletnich uczennic, Kristen i Leslie. Sekcja zwłok dziewczynek wykazała, ze przed śmiercią były gwałcone i torturowane. Kobieta brała również udział w zabójstwie swojej 15-letniej siostry. Trafiła za kraty wraz z mężem narkomanem, który zachęcał ją do tych strasznych zbrodni. Karla dostała jedynie 12 lat więzienia. Po odbyciu wyroku, w 2005 roku, wyszła na wolność. Co więcej, wróciła do szkoły, do której uczęszczały jej ofiary, a dyrekcja nie miała z tym żadnego problemu.

Kobieta po wyjściu z więzienia rozpoczęła pracę z dziećmi

Po opuszczeniu aresztu Kanadyjka ponownie wyszła za mąż i urodziła trójkę dzieci. Po jakimś czasie zaczęła pojawiać się w ich szkole w Montrealu w roli opiekunki. Pomagała nadzorować grupę przedszkolaków podczas wycieczki, prowadziła zajęcia na temat rozsądnego robienia zakupów czy zajmowania się psem. Władze chrześcijańskiej szkoły nie miały nic przeciwko. Jak tłumaczył rzecznik Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, dyrekcja wie, że Karla nie jest zwykłym wolontariuszem i nie pozostawia się jej samej z dziećmi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obecność kobiety w szkole nie spodobała się rodzicom uczniów. Gdy odkryli, że spędzała czas z ich pociechami, wręcz się w nich zagotowało. Są oburzeni, że kobieta skazana za tak potworną zbrodnię ma styczność z ich dziećmi. Nie ufają jej i cały się spodziewają, że znów posunie się do tak okropnych czynów.

– Nie chcemy jej tutaj – powiedział jeden z opiekunów.

– Jak byś się czuł, gdyby Ci powiedziano, że Twoje dziecko przebywa pod opieką seryjnej zabójczyni? No właśnie, to jak myślisz, co teraz czujemy? – zapytał dziennikarza City News.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Rodzice uczniów zmusili kobietę do wyjazdu

Karla, której działalność w szkole spotkała się z ostracyzmem rodziców uczniów, wyjechała z Montrealu. Zamieszkała ze swoim potomstwem na Karaibach. Opiekunowie dzieci zmusili ją do przeprowadzki zwłaszcza, gdy ujawniono taśmy z lat 90. wyraźnie pokazujące, że kobieta zabijała swoje ofiary z równą ochotą i determinacją, co jej ówczesny mąż. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tysiące wydasz na mandat. Karę powiążą z pensją

Źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł