Razem bawili się na imprezie, ale mężczyzna upił się do nieprzytomności. Jego towarzyszka wykorzystała go w obrzydliwy sposób, wszystko się nagrało

Razem bawili się na imprezie, ale mężczyzna upił się do nieprzytomności. Jego towarzyszka wykorzystała go w obrzydliwy sposób, wszystko się nagrało Źródło: Lubuska policja

Kobieta była pod wpływem alkoholu, podobnie jak jej mąż. Jednak nie była w tak ciężkim stanie upojenia jak towarzyszący im kolega jej partnera. Zdecydowała się więc to obrzydliwie wykorzystać.

Kobieta podczas wypadu w miasto z mężem i jego kolegą dopuściła się przestępstwa. Wykorzystała upojenie alkoholowe mężczyzny i wykorzystała go w niezwykle obrzydliwy sposób. Wszystko zostało nagrane przez miejski monitoring, dzięki czemu szybko została schwytana.

Kobieta obrzydliwie wykorzystuje pijanego mężczyznę

Pracownicy miejskiego monitoringu zauważyli w centrum Zielonej Góry trójkę osób wracających z imprezy. Obserwowani byli w stanie wskazującym na spożycie alkoholu, co od razu zwróciło uwagę Miejskiego Centrum Monitoringu. Często osoby pijane dopuszczają się aktów wandalizmu, czy to mienia prywatnego, czy miejskiego. Dlatego są bacznie obserwowane przez osoby pracujące w monitoringu.

Tym razem jednak nie doszło do zniszczenia własności miejskiej, a do innego przestępstwa. Kobieta, która szła wraz z mężem i jego kolegą, wykorzystała moment nieuwagi i wyciągnęła towarzyszącemu im mężczyźnie portfel z kieszeni. Kompletnie pijany mężczyzna tego nie zauważył, nawet w momencie, kiedy złodziejce portfel wypadł na ziemię. Kobieta podniosła go z chodnika i schowała do kieszeni. Gdy trójka usiadła na ławce, żona jednego z mężczyzn oddaliła się od grupy i wyciągnęła pieniądze z portfela, a następnie go wyrzuciła, zabierając ze sobą gotówkę. W środku była niemała suma, bo 2 tysiące złotych i 300 euro. Trzeba przyznać, że okradanie pijanego kolegi to wyjątkowo obrzydliwy czyn.

Teraz kobiecie grozi więzienie. Dowody są na monitoringu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Pracownicy miejskiego monitoringu widząc zajście wezwali policję. Gdy kobieta już z powrotem siedziała na ławce, do grupki podszedł wezwany wcześniej patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę oraz jej męża. Znaleziono przy niej pieniądze, a także odszukany wyrzucony portfel.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

32-latce za ten czyn postawiono zarzuty. Biorąc pod uwagę klarowność nagrania, jest mała szansa, aby udało jej się z tego wybronić. Teraz grozi jej od 3 miesięcy, nawet do 5 lat więzienia. Jej mąż został przesłuchany jako świadek zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  4. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia

Źródło: Policja

Następny artykuł