Kobieta myślała, ze opinie o najgorszej kosmetyczce w mieście są przesadzone. Gdy poszła do niej zrobić paznokcie, został jej tylko płacz

Kobieta myślała, ze opinie o najgorszej kosmetyczce w mieście są przesadzone. Gdy poszła do niej zrobić paznokcie, został jej tylko płacz Źródło: youtube.com/Britt Jokes

Kobieta szukała miejsca, gdzie zrobi sobie oszałamiający manicure. Gdy dowiedziała się o najgorzej ocenianym salonie kosmetycznym w mieście, postanowiła pójść właśnie tam. Nie wierzyła, że opinie są adekwatne do umiejętności personelu. Szybko pożałowała swojej decyzji.

szukała w Internecie informacji na temat różnych kosmetyczek. Na jednym z portali znalazła gabinet oceniony przez użytkowniczki na 1/5 i uznała, że aż tak źle być nie może. Postanowiła udać się w to miejsce i na własnej skórze sprawdzić, czy faktycznie usługi świadczone przez pracowników są aż tak złe. Wszystko nagrywała, aby później efekty pokazać internautkom w serwisie Youtube.

Kobieta wybrała najgorszą kosmetyczkę w okolicy, aby ją sprawdzić

Britt Jokes chciała dać szansę najgorszej kosmetyczce w okolicy. Cały czas miała nadzieję, że się nie rozczaruje. Gdy weszła do salonu, przywitał ją mężczyzna. Klientka była nieco zdziwiona, ale nadal pełna optymizmu. Problemy zaczęły się, gdy tylko usiadła przy stanowisku do manicure'u. Pokazała zdjęcie paznokci, jakie sama chciała mieć i oddała się w ręce "specjalisty".

Już samo przygotowanie dłoni do zabiegu wyglądało nieciekawie. Paznokcie zostały skrócone zwykłymi cążkami, do tego w wyjątkowo brutalny sposób. Pracownik salonu ciągle krytykował klientkę za wybór akrylu i mówił bardzo wiele niezrozumiałych dla niej rzeczy. Po naklejeniu tipsów i nadaniu im kształtu, zapytał ją, czego sobie życzy. Manicure był gotowy dopiero w połowie, a już był bardzo daleki od wzoru na zdjęciu. Do tego "ekspert" nie dał klientce żadnego podparcia pod ramię, a gdy ją skaleczył, zignorował rankę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Efekt pracy był zatrważający

Po długim czasie praca była zakończona. Britt była zniesmaczona brakiem delikatności i pobieżnością, z jaką zrobiono jej manicure. Najgorszy był jednak efekt. Paznokcie miały być neonowo żółte, ozdobione czerwonymi płomieniami, a na jej palcach były jedynie żółte plamy z krzywymi, czerwonymi liniami. Całość wyglądała fatalnie - dłonie nie były wypielęgnowane i prezentowały się paskudnie. Kobieta prawie się rozpłakała, gdy pokazywała swoje paznokcie internautkom.

Dzisiaj grzeje: 1. Panna młoda nie pozwoliła druhnie przyjść na wesele. Kobieta nie chciała założyć peruki, żeby ukryć swoją chorobę
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

Teraz testerka ostrzega inne kobiety przed korzystaniem z usług niesprawdzonych manikiurzystek. Warto czytać opinie w internecie i słuchać tego, co mają do powiedzenia inne klientki. Takie postępowanie może zaoszczędzić nie tylko okropnego rozczarowania, ale przede wszystkim czasu i ryzyka zarażenia się różnymi chorobami. Brak dezynfekcji ranki oraz narzędzi był skandalicznym niedopatrzeniem ze strony mężczyzny. Zawsze trzeba zwracać uwagę, czy kosmetyczka przestrzega podstawowych zasad BHP.

Screeny pochodzą z youtube.com/Britt Jokes

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Czy Violetta Villas miała dzieci? Po jej śmierci był problem
  4. Wybrał Taniec z Gwiazdami zamiast posiadania dzieci
  5. Meghan Markle uderzyła pięścią w stół. Nigdzie się nie rusza, a Harry jedzie na wesele byłej dziewczyny!

źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News