Międzynarodowa gwiazda pop zginęła podczas własnego występu! Eksplodowały materiały pirotechniczne

Międzynarodowa gwiazda pop zginęła podczas własnego występu! Eksplodowały materiały pirotechniczne Źródło: .

Kobieta znana w świecie muzyki ze swoich popowych kawałków grała koncert uświetniony pokazem pirotechnicznym. Podczas występu jednak coś poszło nie tak. Gwiazda niestety zmarła w szpitalu.

znana na całym świecie ze swoich przebojów miała występ, podczas którego miały zostać użyte różnego rodzaju efekty pirotechniczne. Gdy szalała na scenie, nagle została przewrócona przez jeden z pocisków i upadła. Wszystko działo się na oczach tysięcy fanów. Mimo natychmiastowej pomocy, nie udało się jej uratować.

Artystka należąca do The Super Hollywood Orchestra występowała ze swoją 15-osobową grupą w Las Beralans. Występy formacji zawsze zachwycają fanów nie tylko zdolnościami tanecznymi czy wokalnymi, ale też niezwykłą oprawą wizualną. Często wykorzystywane są wtedy również materiały pirotechniczne, które dodają show niezwykłego splendoru. Zazwyczaj nie było z nimi żadnych problemów, tym razem jednak doszło do tragicznego wypadku.

30-letnia Joana Sainz wykonywała właśnie układ z innymi członkami zespołu, gdy jedno z urządzeń strzelających środkami pirotechnicznymi najprawdopodobniej się zepsuło. Zaczęło strzelać w artystkę pociskami, które eksplodowały i poważnie raniły gwiazdę. Koledzy na scenie byli przerażeni oraz zdezorientowani, ale natychmiast rzucili się do leżącej piosenkarki. Całe zdarzenie dokładnie widziały setki osób znajdujących się na koncercie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artystka została natychmiast przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety obrażenia spowodowane przez eksplozję okazały się zbyt poważne i rozległe, by dało się ją uratować. Piosenkarka zmarła. Według danych przekazanych przez operatorów 112, do zdarzenia doszło około 1:25 w nocy, a karetka była na miejscu 25 minut później, jednak nawet gdyby pogotowie przyjechało wcześniej, prawdopodobnie nie udałoby się uratować kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1. Panna młoda nie pozwoliła druhnie przyjść na wesele. Kobieta nie chciała założyć peruki, żeby ukryć swoją chorobę

2. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS

Fani i bliscy artystki są pogrążeni w żałobie. Do tej pory wszystkie jej koncerty odbywały się bez żadnych komplikacji. To najprawdopodobniej pierwsza awaria sprzętu, jednak zakończona ogromną tragedią. Widownia nigdy nie zapomni momentu, gdy uderzona petardą gwiazda pada na scenie, a chwilę później umiera. To ogromna strata dla całego świata muzyki.

 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Czy Violetta Villas miała dzieci? Po jej śmierci był problem
  4. Popularny polski jasnowidz fatalnie się pomylił. Kosztowało go to życie
  5. Meghan Markle uderzyła pięścią w stół. Nigdzie się nie rusza, a Harry jedzie na wesele byłej dziewczyny!

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł