Ile delfinów widzisz na zdjęciu? Odpowiedź jest zaskakująca

Ile delfinów widzisz na zdjęciu? Odpowiedź jest zaskakująca Źródło: .

Kobieta pozbawiona ubioru obejmująca mężczyznę od razu rzuca się w oczy. Jeżeli jednak dokładniej przyjrzysz się powyższej ilustracji, dostrzeżesz na niej ukryte delfiny. Nie wszyscy potrafią odpowiedzieć poprawnie na pytanie, ile dokładnie ich tam się znajduje.

Myślisz, że kobieta to jedyne co znajduje się na obrazku? Nic bardziej mylnego. To kolejny przykład iluzji optycznej, który może spędzać sen z powiek i zaskakiwać mocno, gdy w końcu pozna się prawdę. Wystarczy chwila, by zobaczyć namalowane delfiny, jednak o wiele większym problemem może być policzenie ich wszystkich. Koniecznie sprawdź, czy uda się to tobie. 

Jeżeli myślisz, że na ilustracji znajduje się tylko kobieta, spójrz jeszcze raz! Ukryte delfiny wprawiają w osłupienie 

Powyższa ilustracja okazała się prawdziwym hitem, a internauci chętnie przesyłają ją między sobą i sprawdzają swoją spostrzegawczość. Niektórym niemal od razu udaje się rozwiązać wizualną zagadkę, natomiast inni przeżywają prawdziwą frustrację, nie dostrzegając na ilustracji niczego podejrzanego. Warto zatem zacząć od początku. Po spojrzeniu na obrazek zastanów się, co jako pierwsze rzuciło ci się w oczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z całą pewnością jako pierwszą zobaczyłeś nagą kobietę obejmująca mężczyznę. Para umieszczona jest w szklanym naczyniu stojącym w wodzie. Ilustracja naprawdę robi wrażenie, jednak prawda na jej temat jest zupełnie inna. Na obrazku znajdują się również delfiny, a ich dokładna ilość zdaje się być kwestią sporną, bowiem nie każdemu udaje się trafnie je policzyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”

2. Gdy muzyka ucichła wszyscy usłyszeli słowa Roksany Węgiel. Nie powstrzymała się i wyznała całą prawdę

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest jednak ich odnalezienie. Na pierwszy rzut oka są zupełnie niewidoczne, jednak gdy przyjrzysz się dokładniej, a szczególną uwagę zwrócisz na cienie widoczne na ciele przedstawionych osób dostrzeżesz, że zostały one utworzone z kształtów przypominających delfiny. Teraz zostaje ci już jedynie policzyć je wszystkie. Odpowiedzi w tej kwestii pojawiło się w sieci kilka, choć najczęstszą z nich jest 9. Koniecznie sprawdzić, czy tobie uda się dostrzec ich mniej, więcej, a może tyle samo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News