Erotyczna tancerka upiła klienta klubu nocnego na śmierć. Stanie przed sądem

Erotyczna tancerka upiła klienta klubu nocnego na śmierć. Stanie przed sądem Źródło: .

Klub, w którym bawili się mężczyźni, stał się miejscem przerażających wydarzeń. Doszło do zgonu jednego z nich, a w jego śmierć może być zamieszana jedna z pracownic. Erotyczna tancerka usłyszała zarzuty i stanie przed sądem.

Klub na Wrocławskim rynku każdego dnia gości wiele panów. Zachęcani są reklamami pojawiającymi się na mieście, a przychodzą do środka, by z zainteresowaniem oglądać piękne panie w skąpych strojach, wykonujące erotyczne tańce. 

Podczas jednej z nocnych zabaw w klubie doszło do zgonu pewnego klienta, a główną podejrzaną najwyraźniej wydaje się pracownica klubu, która właśnie usłyszała zarzuty.

Klub stał się miejscem tragicznych wydarzeń 

Mężczyzna razem ze swoim kolegą w kwietniu 2017 roku postanowili spędzić miły wieczór w jednym z Wrocławskich klubów. Bawili się znakomicie, nie brakowało alkoholu i pięknych kobiet. 35-letni klient postanowił skorzystać z usługi prywatnego tańca erotycznego i w osobnej loży mógł cieszyć się z widoków ponętnego ciała tancerki. 

- Ważnym dowodem jest monitoring pokazujący co działo się w loży. W ciągu 20 minut kobieta podała mu do wypicia osiem kieliszków z alkoholem. Pierwsze cztery wypił, piąty wypluł. Szósty i siódmy tancerka sama wlewała mu do ust, ale 35-latek także wypluł alkohol - udało się ustalić dziennikarzom "Gazety Wrocławskiej". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po podaniu 8 kieliszka mężczyzna upadł na podłogę. Tancerka pozostawiła go na ziemi i wróciła do pracy. Nie wezwała pogotowia, ani nie udzieliła mu pomocy. Dopiero, gdy kolega zaczął szukać 35-latka, okazało się, że leży on nieprzytomny. 

W klubie pojawiła się policja i lekarze z pogotowia, niestety mimo trwającej ponad godzinę akcji reanimacyjnej, stwierdzony został zgon. Przyczyną śmierci było zatrucie alkoholem oraz przewlekła choroba serca. W organizmie mężczyzny znaleziono także ślady po zażyciu "pigułki gwałtu".

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Kobieta, która podawała zmarłemu alkohol, już nie jest rzekomo pracownicą klubu. Zwolniona została także menadżerka klubu, która pracowała na zmianie, gdy doszło do tragedii. Obie panie usłyszały zarzuty w sprawie, może grozić im do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: tvn24

Następny artykuł