Wiemy, kim jest Klocuch! Wreszcie zdemaskowany

Wiemy, kim jest Klocuch! Wreszcie zdemaskowany

Klocuch jest od lat jednym z najbardziej znanych polskich youtuberów. Przez długi czas fani starali się więc odkryć, kto kryje się pod specyficznym pseudonimem i tworzy treści trafiające na platformę. Niewielka grupa internautów ujawniła właśnie swoje zaskakujące odkrycie w tej kwestii. Kim jest Klocuch? Jak się nazywa?

Klocuch rozpoczął publikowanie filmików na YouTube w 2010 roku. Chociaż zaczynał od recenzji gier, później jego twórczość skupiła się także na innych treściach - przeróbkach utworów, odcinków seriali oraz programów telewizyjnych, nazywanych kabaretami, czy też dzieleniu się osobliwymi poradami.

Jak się nazywa Klocuch? Internauci odkryli prawdę!

Znakiem szczególnym youtubera okazał się specyficzny, piskliwy głos, którym mówił na nagraniach oraz charakterystyczny, infantylny język pełen neologizmów i naleciałości. Tym, co prawdopodobnie przyciągało największą ilość fanów, był jednak fakt, iż Klocuch nigdy nie ujawnił swojej tożsamości. Co ciekawe, grupa internautów miała dotrzeć do osoby, która kryje się za popularnym kanałem. Według rzekomych ustaleń, za tworzeniem znanego konta stoi tak naprawdę Paweł Ptak. Fani porównali bowiem ujrzane na nagraniach z treści z zawartością konta na Facebooku mężczyzny oraz... jego palec z palcem Klocucha. W przekonaniu utwierdziła ich także rzekoma treść rozmów Ptaka ze znajomym.

Kim jest Klocuch? Zagadka youtubera rozwiązana

O mężczyźnie nie wiemy zbyt wiele. Kiedy w sieci pojawiły się domysły, że to właśnie on miał publikować jako Klocuch, bardzo szybko zablokował swoje prywatne konta na portalach społecznościowych. Fani są jednak przekonani, że ich "śledztwo" było na tyle wyczerpujące, że nikt nie musi już mieć wątpliwości co do tożsamości youtubera. Sam Ptak nie skomentował oczywiście doniesień, według których to on miałby być Klocuchem. To jednak jedynie utwierdza fanów w swym przekonaniu. Klocuch Fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kozidrak była molestowana? „Nie nagłaśniałam tego”
  2. Zdjęcia z imprezy PiS szokują. Uśmiechnięty ksiądz ogląda krocza dziewczynek
  3. Oliwia Bieniuk na niezwykłym zdjęciu. Tata nie mógł się powstrzymać
  4. Magda Gessler będzie miała problemy w TVN?! Szokujące zachowanie córki
Następny artykuł