Klęska wizerunkowa. Oficjalne światowe instrukcje co do podróży do Polski

Klęska wizerunkowa. Oficjalne światowe instrukcje co do podróży do Polski

Międzynarodowa organizacja zajęła się monitorowaniem sytuacji w Polsce. Nie jest to dobra informacja dla naszego kraju. 

Już teraz Polska atakowana jest na arenie międzynarodowej. Wkrótce może być jeszcze gorzej. Mają pojawić się oficjalne światowe instrukcje co do podróży do Polski.

Podróże do Polski zakończą się? Będą światowe instrukcje

ZOBACZ TAKŻE: Premier Izraela poniżył Morawieckiego! Cały świat wryło Centrum Szymona Wisenthala chce zniechęcić Żydów z całego świata do odwiedzania naszego kraju. Polacy oskarżani są o antysemityzm. Organizacja stwierdza, że Polacy brali udział w Holocauście, a nowela ustawy o IPN jest antysemicka. Po tym, jak w Polsce została uchwalona kontrowersyjna nowelizacja, która miała wzmóc antysemityzm, społeczność żydowska jest wstrząśnięta. W związku z tym Centrum Szymona Wiesenthala rozważa wydanie zalecenia dotyczącego podróżowania do Polski. Centrum Wisenthala chce, aby Żydzi odwiedzali Polskę tylko i wyłącznie przy okazji zwiedzenia miejsc męczeństwa Żydów.

Otwarta niechęć do naszego kraju

ZOBACZ TAKŻE: Europejski kraj idzie na wojnę z Izraelem. Zakażą... obrzezania - Tego typu zalecenie dotyczące podróżowania zachęcałoby Żydów do ograniczania podróży do Polski tylko w celu odwiedzenia grobów przodków i obozów zagłady z czasów Holokaustu - zakomunikowała organizacja. Założyciele Centrum Wisenthala uważają, że polska władza pisze historie na nowo - boją się o Polskę, w której obecnie historia Holokaustu jest kształtowana na nowo przez władze, które nie chcą mówić głośno o niechlubnej przeszłości, która obejmuje mordowanie Żydów przez Polaków podczas Holokaustu i bezpośrednio po II wojnie światowej - powiedzieli Marvin Hier oraz Abraham Cooper. Źródło: wprost.pl Następny artykuł