Tym razem Magdalena Ogórek zyskała poklask nawet wśród zwolenników opozycji. Uważają, że w obliczu skutków nawałnicy zachowała się lepiej niż rząd Beaty Szydło.

Prezenterka TVP postanowiła wesprzeć ofiary nawałnicy niecodziennym gestem. Jej polityczni przeciwnicy nie dowierzają, że zdecydowała się poświęcić swój naszyjnik dla dobra sprawy.

Szanowni Państwo, za kilkanaście dni rok szkolny. Ofiary nawałnic straciły wszystko. Pieniądze za ten naszyjnik można wymienić na wiele wyprawek do szkoły lub pomóc w innej sprawie. Jeśli jest szansa, by otrzeć chociaż kilka dziecięcych łez, to działajmy. Oddam osobie, która zaproponuje najwięcej, następnie wyśle mi potwierdzenie przelewu, które ja osobno potwierdzę w Caritasie – napisała Magdalena Ogórek.

Z opisu wynika, że nie jest to pierwsza lepsza biżuteria. Była kandydatka na prezydenta uważa jednak, że nie może stać obojętnie wobec tragedii ofiar nawałnic.

W naszyjniku umieszczony jest brylant wraz z 16 szafirami.
Cena wywoławcza, biorąc pod uwagę wartość, 5000 zł
– dodaje prezenterka TVP.

Wiele osób docenia, że angażuje się ona w pomoc potrzebującym. Niektórzy uważają, jednak że chce jedynie wykorzystać sytuację do podbicia swojej popularności.

twitter.com/ogorekmagda

źródło: twitter.com/ogorekmagda

...

Zobacz również