Klan już nie będzie taki sam. Główna, kultowa postać odchodzi na emeryturę

Klan już nie będzie taki sam. Główna, kultowa postać odchodzi na emeryturę Źródło:

Klan pozostaje od lat jednym z najbardziej popularnych seriali polskiej telewizji. Widzowie są jednak niezwykle rozczarowani najnowszymi informacjami na temat zmian w serii. Jak się bowiem okazało, na emeryturę przejdzie już wkrótce naprawdę kultowa postać.

Tomasz Stockinger wciela się w rolę doktora Pawła Lubicza od 1997 roku. Aktor należy do obsady od samego początku serialu, jednak już wkrótce życie jego bohatera całkowicie się odmieni. Co czeka Pawła w kultowej produkcji Telewizji Polskiej?

Co stanie się w nowych odcinkach serialu Klan?

Dziennikarze "Super Expressu" dotarli bowiem do zaskakujących informacji dotyczących przyszłości legendarnego już w polskiej telewizji lekarza. Osoby związane z produkcją serii chcą bowiem, aby postać ostatecznie przeszła na emeryturę. - To prawda, Paweł będzie myślał o emeryturze i, co więcej, będzie do tego samego namawiał swoją siostrę - ujawniła informatorka, Anna Wiejowska. - Posmakuję uroków emerytury! Zbliża się ten wiek... Nieubłaganie - powie nawet Lubicz w rozmowie z Grażynką, w którą wciela się w serialu Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Co czeka Pawła Lubicza w nowych odcinkach serialu Telewizji Polskiej?

Co ciekawe, już w najnowszych odcinkach Lubicz poinformuje o swej decyzji współpracowników oraz przyjaciół. Emerytura będzie dobrym wyborem nie tylko ze względu na chęć odpoczynku, ale także na fakt, iż bohater wkrótce znów zostanie dziadkiem. - Za kilka miesięcy córki Pawła, Agnieszka i Ola zostaną mamami - dodała Wiejowska w wywiadzie dla "Super Expressu". Fani są niezwykle zaskoczeni przyszłością, którą producenci przygotowali dla uwielbianego przez nich bohatera. Jednocześnie cieszą się jednak, że kultowa postać po raz kolejny przywita na świecie wnuki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Emerytura za nagrywanie filmików na YouTube?! „Weźcie się do PRAWDZIWEJ pracy”
  2. Nową gwiazdą TVN zostanie… wnuczka Millera! Widzów zamurowało
  3. Wojciechowska została zlinczowana. Teraz próbuje się bronić
  4. Karpiel-Bułecka będzie wściekły?! Żona ujawniła prywatne szczegóły ich związku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News