klan_po
TVP1
Anna Maria Guziewska - 28 Grudnia 2018

Wielka gwiazda "Klanu" mogła w nim nigdy nie wystąpić! Nieznana przeszłość artystki

"Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce. Bohaterów hitu TVP zna niemal każdy. Aktorzy stawiali na planie pierwsze swoje kroki i rozpoczynali wielką karierę. Jedna z ulubionych postaci niemalże nie znalazła się w obsadzie. Ujawniła po latach.

"Klan" miał opowiadać historie zwykłej rodziny. Za sprawą charakterystycznych postaci i scenariusza, widzowie wciąż siadają masowo przed telewizorami. Jedna z ulubionych postaci - Beata Chojnicka przez wiele lat musiała się zmierzyć z dramatami w swojej rodzinie. Teraz aktorka ujawniła, jak zdobyła rolę i... co jej stanęło niemalże na przeszkodzie.

Dorota Naruszewicz o początkach w serialu "Klan". Czym zajmowała się przed angażem?

Dorota Naruszewicz, która pojawiła się w obsadzie serialu od początku, wcześniej mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Aktorka wtedy występowała na deskach tamtejszych teatrów. Teraz dziennikarze postanowili zapytać kobietę, czy nie żałuje swojej decyzji o powrocie do Polski. - Nie robiłam żadnej kariery. Rzeczywiście, co wspominam bardzo miło to autentycznie grałam na scenie w teatrze na Festiwalu Szekspirowskim - to jest taki duży festiwal, wokół którego działo się dużo rzeczy, ja grałam w Czechowie, w "Trzech siostrach". To była niesamowita przygoda, zaraz po szkole teatralnej, po ukończeniu szkoły teatralnej - powiedziała Dorota Naruszewicz w rozmowie z dziennikarką. Okazuje się, że później jej życie na nowo przywiodło ją do Polski. Sam udział w serialu "Klan" był najważniejszy dla jej kariery. - Trudno mówić o karierze. To było po prostu doświadczenie, wyjątkowe, po którym wróciłam do Polski - przyznała gwiazda serialu TVP. Aktorka została również zapytana o to, w jaki sposób jej zdaniem radzą sobie z akcentem zagraniczni aktorzy, którzy próbują swoich sił w Stanach Zjednoczonych. - Nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie. Oczywiście grałam po angielsku i mówiłam po angielsku. Natomiast, akcent był słyszalny, naturalnie, ale ponieważ to była sztuka właśnie rosyjska to spotkałam się z opinią wówczas to dodawało właśnie takiego ciekawego charakteru i jak gdyby, było to właśnie wpisane w tą sztukę - dopowiedziała po chwili aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Swoją karierę z serialem rozpoczęła w 1997 roku. To właśnie wtedy zaczęła odgrywać postać Beaty Chojnickiej. Widzowie pokochali charakterystyczną brunetkę, która była oczkiem w głowie Jerzego. Później Naruszewicz zniknęła z produkcji. Pojawiły się także plotki, że być może ponownie pojawi się w obsadzie. Byłby to wspaniały prezent dla entuzjastów telenoweli TVP. Jej wyjazd do Stanów niemalże stanął jej na drodze do udziału w "Klanie".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie mają wstydu? TVP Info przeszło samą siebie, ręce opadają
  2. Nie żyje aktor kultowego serialu, który oglądaliśmy na TVP. Wstrząsające doniesienia
  3. TVP zmiażdży konkurencję! Zaskoczyli widzów tuż przed sylwestrem
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
M jak miłośćM jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News