Afera na planie Klanu! Maciek ma kłopoty

Afera na planie Klanu! Maciek ma kłopoty

"Klan" gości na ekranach polskich telewizorów od 1997 roku. Łatwo policzyć, że w zeszłym roku obchodził swoje 20 urodziny. Po tylu latach na planie wciąż dużo się dzieje. W jednym z odcinków, które będzie można obejrzeć już po wakacjach, dojdzie do prawdziwej afery.

W emisji serialu trwa teraz wakacyjna przerwa. Na antenie TVP można oglądać w tym czasie powtórki z ubiegłych lat. Już we wrześniu ulubiony "Klan" wróci jednak na antenę Telewizji Polskiej. Wtedy będziemy mogli być świadkami szokującej afery. Grażynka będzie musiała interweniować w życiu swojego dorosłego już syna Maćka. Będzie miał on niemałe kłopoty.

"Klan": afera na planie

Chociaż wielu widzów wciąż pamięta Maćka jako małego chłopca, od tego czasu upłynęło już wiele lat. Teraz Maciek jest dorosły i zaczyna swoje własne, dorosłe życie. Wziął ślub z Martynką, wyjechał także do Kanady. Po powrocie zza oceanu wraz z żoną zamieszka u swojej teściowej Lucyny. On i Martynka wolą mieszkać tam, niż w ciasnym mieszkaniu Grażynki. Niespodziewanie na jaw wyjdą niepokojące informacje. - Muszę ci pogratulować. Maciek jest bardzo dobrze ułożonym facetem - powie Lucyna Grażynce chwaląc jej syna. - Chętnie je to, co mu ugotuję - doda. Grażynka bardzo ucieszy się z tych informacji. Zada jednak kluczowe pytanie. - Mam nadzieję, że dokładają się do rachunków? - padnie pytanie we wrześniowym odcinku. Okazuje się, że Maciek uznał mieszkanie u teściowej za wygodne z jeszcze jednego powodu. Otóż ona nie poprosi o pomoc w utrzymaniu mieszkania, nie będzie miała bowiem serca. On zaś z tego chętnie korzysta. To jednak bardzo nie podoba się Grażynce. - Porozmawiam z nim. Tak nie może być, żeby się nie dokładali. Przecież dostali ode mnie sto pięćdziesiąt tysięcy. Poza tym zarabiają w preclowni. Muszą poczuć, że w życiu nie ma nic za darmo - w rozmowie z Lucyną stwierdzi Grażynka.

Maciek ma kłopoty

Faktycznie zbieranie na mieszkanie nie jest argumentem, żeby wykorzystywać teściową. Z tego powodu Grażynka weźmie Maćka i jego żonę na rozmowę. Wyjaśni, że powinni dokładać się do rachunków i nie żerować na pomocnej kobiecie. - Rozumiem, że nie dokładacie się ani do prądu, ani do gazu, ani do czynszu. Nie można odkładać na mieszkanie cudzym kosztem. W przyszłym miesiącu dołóżcie się do rachunków i jedzenia - powie Maćkowi Grażynka. Młodzi bohaterowie serialu "Klan" nie zaprotestują. Będą mieli jednak żal do Grażynki, że wtrąciła się w ich małżeństwo. Żal będzie tym większy, że wymowa reprymendy będzie bardzo ostra. Wielu widzów TVP nie może się już doczekać, kiedy ich ulubiony "Klan" wróci na antenę z premierowymi odcinkami. Teraz fani serialu będą oczekiwać końca wakacji jeszcze intensywniej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w TVP! Wszystko przez Michała Szpaka
  2. Ta śmierć wciąż niszczy gwiazdę Polsatu. "Na to nie można się przygotować"
  3. Gwiazda TVN urodziła niepełnosprawne dziecko. Podjęła trudną decyzję
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
Klan fot. youtube.com Klan fot. youtube.com klan screen youtube.com/TVP VOD
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News