Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie

Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie Źródło: screen/YouTube

Skandal na planie serialu "Klan". Wypłynęły informacje o tym, jak mają być traktowani aktorzy. Warunki w jakich pracują mogą zszokować widzów.

"Klan" od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych seriali TVP. Widzowie zdążyli już dobrze poznać i polubić bohaterów polskiej produkcji. Wielu z nich z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki, chcąc dowiedzieć się, jak potoczą się losy serialowych rodzin. Tym razem jednak od wydarzeń fabularnych bardziej zainteresowało fanów to, co dzieje się na planie.

Wbrew pozorom aktor to szalenie wymagający zawód. Często całe dnie spędza na planie, przez co rzadko bywa w domu z własną rodziną. Częściej pojawia się w towarzystwie swoich serialowych bliskich. Dotyczy to przede wszystkim tak dużych seriali jak "Klan". Dlatego bardzo ważne jest zapewnienie artystom odpowiedniego komfortu podczas zdjęć. Potrzebne jest miejsce do chwili odpoczynku, garderoba oraz schludna toaleta. Aktorzy powinni też mieć czas na posiłek.

Producenci serialu "Klan" bezwzględni wobec aktorów

"Klan" stał się ostatnimi dniami obiektem wielu spekulacji medialnych. Według mediów informacje, które wyciekły z planu serialu, są bardzo niepokojące. Mówi się, że kulisy produkcji TVP są wręcz dramatyczne. Odnosi się to głównie do warunków, w jakich mają pracować zatrudnieni aktorzy. Artyści mają podobno chodzić głodni i wyczerpani, ponieważ nie mają zapewnionego jedzenia. Często również plany zdjęciowe są w miejscach oddalonych od barów i restauracji, w których pracownicy mogliby zjeść w przerwie.

– Aktorzy muszą najeść się w domu na zapas albo jak tylko pojawi się chwila przerwy, biegną na stację benzynową czy do sklepu po coś do jedzenia. Nie muszę chyba podkreślać, że często zdjęcia realizowane są z dala od zatłoczonych miejsc, więc trudno o bar czy restaurację – miała powiedzieć w rozmowie z Wirtualną Polską osoba pracująca na planie zdjęciowym.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Nie jest jedyny, teraz ostrzega innych

2. Nagłe i dramatyczne informacje. Nie żyje polska gwiazda, tragiczne kulisy śmierci

Skandaliczne wiadomości spotkały się wreszcie z reakcją producentów serialu "Klan". Twórcy zaprzeczyli wszelkim skandalicznym doniesieniom, zapewniając, że ich gwiazdy otrzymują rano kanapki, natomiast w porze lunchowej ekipa telewizyjna dostarcza im obiady. Oprócz tego na planie ma znajdować się również barobus z kawą, herbatą oraz wodą. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście gwiazdy popularnego serialu mogą pracować w odpowiednich warunkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Antek Królikowski pokazał najnowsze zdjęcie. Podpis wyciska łzy z oczu
  4. Karol Strasburger wyznał prawdę o swojej emeryturze. Smutne dla ojca i męża, kwota jest skandaliczna
  5. Lekarze ostrzegają, popularny olej ma drastyczny wpływ na zdrowie. Rujnuje metabolizm i powoduje choroby neurologiczne

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News