Niepokojące informacje o Tomaszu Stockingerze. Ma zakaz widywania się z bliskimi

Niepokojące informacje o Tomaszu Stockingerze. Ma zakaz widywania się z bliskimi

"Klan" sprawił, że aktor zyskał ogromną popularność i szerokie grono wiernych fanów. Media obiegły niepokojące informacje o Tomaszu Stockingerze, nie może widywać się z rodziną.

"Klan" przyniósł Tomaszowi Stockingerowi ogromną popularność i sympatię tysięcy widzów. Gwiazdor uwielbianego serialu aktualnie przebywa w szpitalu, ma zakaz widywania się swoimi bliskimi. Informacje o aktorze obiegły media, fani są zaniepokojeni tymi doniesieniami.

"Klan" dał mu wielką popularność

Tomasz Stockinger przebywa aktualnie w szpitalu, niepokojące informacje o popularnym aktorze obiegły media. Jak przyznał sam mężczyzna, jego stan jest bardzo poważny. Gwiazdor ma zakaz widywania się z najbliższymi, pozostaje pod stałą opieką specjalistów. Nie wie, ile to jeszcze potrwa.

– Jestem po operacji na otwartym sercu. Niestety było trzeba zrobić zastawkę, to był bardzo ciężki zabieg – wyznał aktor.

Stockinger zdradził, że operacja to następstwo choroby układu krążenia. W walce o powrót do zdrowia bardzo wspierali aktora bliscy, co kilka dni pojawiali się w szpitalu i dotrzymywali mu towarzystwa. Niestety teraz, z uwagi na  niebezpieczeństwo związane z zarażeniem wirusem z Wuhan, w placówce panuje zakaz odwiedzin.

- Z powodu koronawirusa w budynkach szpitalnych obowiązuje zakaz odwiedzin. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo. Ale nawet jeśli potrwa, na szczęście jestem w przyjemnym miejscu. Obok jest las, można tam chodzić na spacery. Wcześniej byłem tam z wnuczką, trochę pożartowaliśmy, pośpiewaliśmy. Co parę dni ktoś mnie odwiedzał – powiedział Tomasz Stockinger w rozmowie z  "Twoim imperium".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor "Klanu" przebywa w szpitalu

Aktualnie mężczyzna rozpoczął rehabilitację, ale nie ma pojęcia, ile to jeszcze potrwa. Czeka go długa praca nad powrotem do pełni zdrowia i sił.

– Jest dostosowana do tego, jaki mogę mieć wysiłek. Najważniejsze będą najbliższe tygodnie przy pełnej konsultacji z kardiologiem. Przede mną długa droga i dużo pracy. Muszę słuchać rehabilitantów, wykonywać różne ćwiczenia. Ale to się przecież robi dla siebie! Ciężka praca zaprocentuje – wyznał aktor.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie do pomyślenia, okropny wypadek karetki. Ambulans przewrócił się na wózek z dzieckiem, zdjęcie wraku poraża
2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu

Gwiazdor przebywa na oddziale rehabilitacyjnym, w wywiadzie zdradził, że czuje się już znacznie lepiej. Fani z niecierpliwością oczekują jego powrotu na plan "Klanu". Na razie jego postać została wysłana zagranicę.

– To jest jednak sprawa kilku miesięcy, żeby na dobre wrócić do domu, do swojego rytmu życia. Mam silne postanowienie wrócić do pracy - zapowiedział 65-letni aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Ulubiony napój większości Polaków ma fatalny wpływ na organizm. Działa prawie jak trucizna, lepiej go nie pić
  4. Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali
  5. Natalia Kukulska pokazała intymne zdjęcie z córką. Ciężko opanować łzy
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News