Czesia z Klanu właśnie pokazała się bez ubrań, a w sieci zawrzało: "Rozpoczęty sezon na morsowanie"

Czesia z Klanu właśnie pokazała się bez ubrań, a w sieci zawrzało: "Rozpoczęty sezon na morsowanie" Źródło: Instagram/aniapowierza

Klan zrobił z niej prawdziwą gwiazdę. Anna Powierza, ulubiona aktorka ze znanego wszystkim serialu TVP, opublikowała zdjęcia bez ubrań, czym wzbudziła wielkie zainteresowanie w sieci.

Klan w TVP emitowany jest już od 1997 roku. Od samego początku widzowie mogli śledzić losy Czesi, bohaterki, która z biegiem czasu zmieniła się nie do poznania, a jej postać ewoluowała tak, że wszyscy fani serialu przecierali oczy ze zdumienia. W rankingu ulubionych bohaterów produkcji zawsze znajduje się w ścisłej czołówce. 

Aktorka, która wciela się w postać Czesi - Anna Powierza - opublikowała w sieci zdjęcia bez ubrań. Internauci natychmiast zareagowali na fotografie, które zdradzają bardzo wiele. Okazuje się, że polska gwiazda nie ma się czego wstydzić.

Klan to tylko praca, a co robi w wolnych chwilach?

Anna Powierza wybrała się w góry. Jako samotna mama poświęciła ten wyjazd na to, aby zaczerpnąć oddechu i wyciszyć się. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z tego małego urlopu. Stoi na nim w wodzie, a co wzbudziło największe zainteresowanie internautów - jest naga. 

Wśród drzew pięknego polskiego lasu aktorka doceniła to, jak ważne jest, żeby na moment się zatrzymać i skupić na chwili obecnej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie dość, że poznałam, to zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam - podpisała zdjęcie.

Reakcja internautów na nagą Czesię z serialu Klan

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Publikacja takiego zdjęcia nie mogła odbyć się bez komentarzy w sieci. Internauci skupili się na sylwetce gwiazdy, wytykając jej nieidealne ciało - i to jeszcze z cellulitem. Jak jedna z komentujących zauważyła: "nikt nie ma idealnej figury". Kobiety podziwiają Annę Powierzę za to, że nie wstydziła się wrzucić na Instagram zdjęcia, na którym widać jej nagie ciało, nawet jeśli boryka się z cellulitem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle - strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

Post udostępniony przez Anna Powierza (@aniapowierza)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: jastrzabpost

Następny artykuł