Aktor Klanu 4 lata temu stracił żonę. Dopiero teraz zdecydował się na wyznanie smutnej prawdy, chodzi o dzieci

Aktor Klanu 4 lata temu stracił żonę. Dopiero teraz zdecydował się na wyznanie smutnej prawdy, chodzi o dzieci Źródło: TRICOLORS/East News

"Klan" znany jest wszystkim widzom Telewizji Polskiej. Jedna z jego największych gwiazd, Jan Borkowski zdecydował się opowiedzieć o wydarzeniach, które miały miejsce w jego życiu po śmierci żony. Aktor stracił ukochaną cztery lata temu, a dziś wyznaje smutną prawdę na temat swoich dzieci.

Serial "Klan" gości na antenie telewizji polskiej już od wielu lat. Widzowie mieli szansę dobrze poznać wszystkich bohaterów, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z ciężkich chwil, które pojawiły się w życiu jednego z aktorów serialu. Jacek Borkowski cztery lata po śmierci żony wyznał smutną prawdę, poruszając temat swoich dzieci i wnuków. 

Aktor "Klan" opowiada o życiu bez ukochanej żony

Jacek Borkowski zgodził się na rozmowę z portalem Pomponik. W wywiadzie podzielił się tym, jak dziś wygląda jego życie. Aktor od sześciu lat jest już dziadkiem, a cztery lata temu stracił swoją ukochaną żonę. Niedawno obchodził 61 urodziny i zdradził, jak się czuje w tym wieku. 

- Prawda jest taka, że wszedłem już w wiek senioralny... Czasem nawet żartuję, że przestawię cyferki i zamiast 61 będę miał 16 lat. A mówiąc poważnie, jakoś nie czuję tego wieku. Może dlatego, że moje młodsze dzieci mają dopiero 14 i 17 lat. To one mnie "odmładzają". Jestem na etapie czterdziestolatka!  - przekazał aktor serialu "Klan". 

Dziennikarz zapytał Borkowskiego, jak czas wpłynął na to, co dzisiaj odczuwa w sprawie straty żony. Aktor wyznał, że pomimo upływu czasu nadal bardzo silnie odczuwa śmierć ukochanej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda serialu "Klan" zdradza smutną prawdę o swoich dzieciach i wnukach

Jacek Borkowski samotnie wychowuje dwoje dorastających dzieci, co jest dla niego wymagającym zadaniem. Aktor przekazał, że dobrze rozumie się z dziećmi, dzięki czemu nie ma problemów wychowawczych. Ojciec pozwala swoim dzieciom popełniać błędy, bo wie, że w ten sposób mogą się czegoś nauczyć. 

- Czasami trudno mi być ojcem dorastających dzieci i jednocześnie dziadkiem. Powiem szczerze, że to "dziadkowanie" średnio mi wychodzi. Nie umiem jakoś obudzić w sobie uczuć związanych z posiadaniem wnuków. Na razie jest mi to kompletnie obce. Mało tego, nie potrafię nawet dopuścić do siebie myśli, że jestem dziadkiem. A jestem już od prawie sześciu lat - dodał aktor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie
2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Jacek Borkowski w rozmowie poruszył także sprawę samotności. Po śmierci żony nie związał się z żadną kobietą. Jednak ma nadzieję, że spotka jeszcze na swojej drodze kobietę, która na dłużej zagości w jego życiu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama dwójki dzieci walczy z białaczką. Pilnie potrzebuje pomocy dobrych ludzi
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Wielkie święto w rodzinie Majdanów, Radosław szczęśliwy jak rzadko kiedy. Pochwalili się zdjęciem
  4. Mało kto wie, że Halinka z "Kiepskich" skrywa porażającą tajemnicę. Na ekranie nic nie widać, ogromne współczucie
  5. Genialny przepis na syty obiad dla całej rodziny. Nasze babcie zajadały go ze smakiem, wystarczy 1 składnik
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News