Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany

Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany Źródło: youtube/serialetvp

"Klan" nie ma dobrych informacji dla swoich fanów. Nagły pobyt w szpitalu Tomasza Stockingera spowodował, że plany musiały zostać szybko zmienione. Wydany został oficjalny komentarz w tej sprawie.

"Klan" gości na polskich ekranach już o 1997 roku, kiedy emisję miał pierwszy odcinek. Rodzina Lubiczów, których losy śledzą Polacy, nie mogłaby istnieć bez lubianego przez wszystkich Pawła Lubicza, granego przez Tomasza Stockingera. Wiadomość o niespodziewanym pobycie aktora w szpitalu potwierdzono oficjalnym komunikatem, który zawiera zasmucające wieści dla wszystkich fanów produkcji. 

Gwiazda serialu "Klan" pilnie trafiła do szpitala 

Dziś rano pojawiła się informacja, że Tomasz Stockinger znany z serialu "Klan" został pilnie przewieziony do szpitala. Informację natychmiast potwierdził syn aktora, który nie zdradził, z jakiego powodu jego ojciec nagle trafił pod opiekę lekarzy. Jak kłopoty ze zdrowiem aktora wpłyną na dalsze losy serialu "Klan"?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tomasz Stockinger i dalsze losy w serialu "Klan"

Okazuje się, że w związku z nagłym pobytem w szpitalu, plany realizatorów serialu "Klan" będą musiały ulec zmianie. Wiadomość o przebywaniu pod opieką lekarzy nie umknęła osobom, które stoją za przygotowaniem serialu "Klan", niedługo trzeba było czekać na oficjalne komunikaty. 

- Tomasz Stockinger od początku istnienia „Klanu” gra główną rolę w naszym serialu, tak więc każda jego nieobecność na planie siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz. W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę - przekazała Anna Wiejowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Najnowsze doniesienia uradowały fanów
2. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

Paweł Lubicz zgodnie z tymi słowami zniknie z serialu "Klan". Wydane oświadczenie może zasmucić wielu fanów produkcji telewizji polskiej, którzy drążą z niepokoju o aktora wcielającego się w ich ulubioną postać. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Kibole Legii Warszawa atakują własnego zawodnika. Kiedyś już go pobili
  3. Tragiczny bilans nocnej wichury na południu Polski. 16 zwierząt zmarło w kilka sekund na miejscu, nie miały żadnych szans
  4. Pilna akcja służb, trwa walka o zdrowie i życie. Media przekazały wiadomości o ogromnej tragedii
  5. Tysiące interwencji służb, zniszczenia są coraz większe. Żywioł sieje spustoszenie w Polsce, eksperci podnoszą alarm

źródło: viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News